Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy udvaroltál egy lánynak, de ő visszautasított, aztán késöbb (pár hónap, fél év) ő kért meg rá, hogy járjatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

héhaver!

miért vagy ilyen?

lehet, Ryan-nak könnyebben menne, neki kepesztenie sem kellene, de nem szabad feladni!

amúgy jó pasi az a Ryan...

2011. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

én csak olyan vagyok mint az élet... nyilván tök jó lenne ha nem így volna, de tapasztalataim alapján kizártnak tartom hogy az a lány aki egyszer kosarat adott, majd később ő fogja keresni a társaságom! mikor elküldenek... akkor jó ezzel vígasztalódni, hogy majd később még lehet... de nem lesz!

ha csaj lennék biztosan sunáznám Ryan Reynoldsot :)

NO HOMO!

2011. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem minden esetben van így! Lehet olyan, hogy a srác csak túlságosan nyomult a csajra és ettől a csaj megijedt pl. vagy nem látott benne kihívást vagy akármi és emiatt rázta le! De ha visszafogja magát lehet elkezd neki hiányozni és elkezd vonzódni hozzá, mert már lesz...ja. A nőknek is az kell akit nehezebben kaphatnak meg!:P
2011. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

osztom előttem szólót.

Van, hogy mást mondunk, mint szeretnénk. Van, hogy nem lehet. Van, hogy majd megdöglik érte, de tudja, hogy nem lenne vele boldog. szóval a nem sokszor valójában igen. Ha nem hajtasz,akkor a nem nem marad. és nem azért csináljuk, mert szeretjük szivatni a srácokat.

2011. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint ne hagyjuk abba és hajtsunk tovább, mármint nyomoljunk a csajra?

am ezt a filmet nézzétek meg ha unatkoztok: Változó szerelem, én az előbb néztem meg, és nagyon tanulságos. :)

2011. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

csaja válogatja. Ha rátermett, hangos kis csajszi és visszautasít, akkor felesleges hajtani tovább. Ha bátortalan, akkor hajthatod még, úgyis igent mond (persze csak ha érzed rajta, hogy bizsereg tőled) :-)

tapasztalat :-)

2011. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát az enyém eléggé magának való :D 16 éves lesz, de eléggé erős kisugárzása van. Legalábbis az első randin addig szórakoztam vele míg hozzámvágta a tolltartóját, meg csapkodot az övével mondjuk vmiért az ilyen csajokra bukok, de ez csak hülyülés volt. :) mondjuk a 2. találkozónkon is kicsit felidegesítettem a hajaszínével és akkor is kaptam a vállamra egyet :D Én vmiért az ilyen csajokra bukom :D
2011. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

azóta már megszelidült? Én is ilyen vagyok :-(

mit lehet az ilyen csajokkal kezdeni?

2011. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha így közelítjük a dolgot akkor kísértetiesen hasonló lesz mint a "van, rajtad sapka azért. ha nincs akkor pedig azért..." sztori!

és milyen meglepő és egyszerű a világ! az én kis sztorim pont egy nagyon kedves és visszafogott lányról szól! meg voltam róla győződve, hogy biztosan csak azért mondott először nemet mert ...(ezt itt nem részletezném), de nem azért mert nem vagyok neki szimpatikus. a későbbiekben egyre biztosabb voltam benne, mert úgy tűnt.

majd bummm! nem így lett a chocapic hanem kiderült, hogy másodszorra egyetlen egy beszélgetős sétára, mozira se vagyok elég... jó... neki... amit majdnemhogy úgy kellett belőle harapófogóval kihúzni, mert az őszinteség helyett kamuzott, de azért csak kinyögte, hogy "igazából, nem nagyon"...

úgyhogy személy szerint azért vigyáznék ezzel a "visszafogott, kedves lány biztos csak megijedt" hozzáállással mert könnyen rá-ba-szó!

2011. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!