Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Nem tudom:

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap szakítottunk.facebookra küldte nekem ezt a számot:most múlik pontosan. ez mit jelent! hogy már nem akar! vagy hogy még akar,és nem is akart szakítani! mert a cím arra utal,nem akar,de a szöveg sztem azt takarja akar.segítsetek!köszi
2011. febr. 5. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, vegyük át a mondatfajtákat a beszélő szándéka szerint... írást tekintve 3 írásjelet különböztetünk meg így: pont, kérdőjel, felkiáltójel. A te mondataid a beszélő szándéka szerint kérdőek, azonban felkiáltójeleket használsz? HOVA K*RTAD AZT A RETEK KÉRDŐJELET?
2011. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első ,hasznos :D:D Igaza van először nyelvtan órákra járj aztán foglalkozz csávókkal apró jó tanács ;) amúgy pedig kib*szott facebook... ezért nincs jövője szinte se milyen kapcsolatnak mert ott élik az életüket.... apró jó tanács... csak mert kidobott neked egy zenét ne gondold, hogy vissza akar kapni...de istenem csak mert kilökött egy zenét máris azt hiszi esély van...:Á
2011. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudtam máshogy elküldeni ,csak ha felkiáltó jelet használok!Tudok helyesen írni.Nálas elég nagy jelentősége van annak,hogy ilyet tesz!
2011. febr. 5. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
És mit jelent nála? második vagyok....
2011. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez a szám SZERINTEM pont a szakírásról, vagy ez eltávolodásról szól..

lehet vitatkozni mert nem elemeztem mint zenei alkotást, csak amikor meghallom rögtök az elválás jut róla eszembe.

2011. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem szokott meglepni semmivel...és én naív ezt egy meglepinek fogom fel:S

azért köszi

2011. febr. 5. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Kinek az előadásában?? Ha Vecáéban akkor az isteni ahhhhhhhhh :DDDDDD :$

am nem hinném hogy célzás lenne -.- kúúúúva fészbuk :D

2011. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csík zenekar,nem veca
2011. febr. 5. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:
bühü:(((((((((
2011. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!