Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztük valami vagy beképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztük valami vagy beképzelem?

Figyelt kérdés
A férjemnek lett egy új kolléganője először egy családi napon találkoztam a nővel,már mikor megláttam rossz érzésem volt. Utána egésznap úgy helyezkedett,hogy a férjem körül tudjon ugrálni,folyamatosan flörtölt vele. Haza felé szóvá tettem a férjemnek,de mondta,hogy ne beszéljek hülyeségeket. De nem hagy azóta se nyugodni,mindig kérem,hogy tartsa tőle a távolságot,ne küldjön félre érthető jeleket. Ennek ellenére folyamatosan likeolgatja,szivezi a Facebook képeit,pedig többször megkértem,hogy ne tegye.Bevallotta,hogy tudja,hogy bejön a nőnek. Elég sokszor ír neki ez a nő,hogy van vagy csak valami badarságot. A múltkor szívet is küldött neki mondtam,hogy ez nagyon gáz és ismét megkértem,hogy állítsa le. Tegnap pont nálam volt a telefonja és írt neki,hogy a főnöküknek ma lesz a szülinapja és ismét küldött neki egy szívet,persze az előtte való beszélgetések kivannak törölve,pedig erre is megkértem,hogy ne tegye.Ezen kívül kb 2 naponta elmond a csajról valami sztorit a többi kolégájáról kb soha.
ma 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tisztelettel rád. Sajnálom, de ettől sokkal jobbat érdemelsz. Ebből az jön le, ugyanannyira csapja a szelet neki a férjed is de mindenképp vevő rá
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, hogy van köztük valami de még pofátlanba is tolja a férjed.
ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy tapló, már bocs! Semennyire sem tisztel téged!

N

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem érdekli, hogy téged ez bánt, neki fontosabb, hogy tartsa a nővel a kapcsolatot munkaidőn kívül is. Teljesen bele van zúgva a férjed, akkor is, ha más még nem történt. Idő kérdése.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tart tiszteletben sem téged sem a házasságotokat. Gratulálok. Élvezi a férjed hogy körülötte legyeskedik. Én kiraknám a férjed szűrét most!
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
válás lesz ebből.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"az előtte való beszélgetések kivannak törölve"


Én már itt kérdőre vontam volna. Ez eléggé egyértelműsíti, hogy voltak esetleg más "olyan" beszélgetések is, amiket nem akart, hogy lássál :( Ez már eleve abszolút árulkodó.


A kérdésedre ("Van köztük valami vagy beképzelem?") válaszolva:


Ha még nincs is, sanszos, hogy lehet/lesz valami, ha így folytatja.


Aztán lehet, hogy csak ennyi, tetszik neki, hogy valaki más (is) felfigyelt rá rajtad kívül és férfiként tekint rá, de ez neked sovány vígasz és elhiszem, hogy rosszul esik. Ha a nő tovább folytatja és a férjed vevő rá, akkor sajnos... lehet, hogy tovább megy a dolog.

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod te azt magadtól is hogy nem csak képzelődsz. Csak a szerető félnek az ilyesmit nehéz elfogadni. Nem hiába törli az előzményeket. Van ott más is nem csak beszélgetés..
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!