Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beképzelem vagy tényleg gyanús?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beképzelem vagy tényleg gyanús?

Figyelt kérdés
A párommal nem rég jöttem össze (kb fél éve), bemutatott a családnak, barátoknak. Ez lesz az első céges bulijuk, mióta én vagyok neki. Nem az egész cég lesz ott, nem kötött a buli, hanem csak pár kolléga, kollegina. Viszont engem meg sem kérdezett, hogy elmennék-e vele. Ami azért gyanús, mert én minden buliba elhívom magammal. Egyébként meg mikor kitettük, hogy együtt vagyunk a férfi kollégája odaírt kommentbe, hogy a "többiről is tud?" Azt kimagyarázta annyival, hogy csak viccelődik.
2018. ápr. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Fél év múlva majd jön a kérdés, hogy megcsalt, DE semmi jele nem volt! :D

A hapsi gáz, tényleg esélyes, hogy félrelép. Kérdezz rá, hogy miért nem hívott meg, ha először hebeg-habog, akkor valami nem okés.

2018. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de én sem hívom céges bulira a férjem, hiába, hogy nem csalom meg, mert az egy céges esemény, amin csak a kollégák vannak, senki sem hozza a párját, arra szolgál, hogy csapatot építsünk, kicsit kötetlenebb hangulatban is találkozzunk azokkal, akikkel a napunkat együtt töltjük. Biztos léteznek olyan munkahelyek, ahova viheted magaddal a párod, de nálunk pl hülyének néznének, ha a férjemmel kézen fogva jelennék meg a céges karácsonyi bulin mondjuk. Vagy a csapatépítőn vagy bármilyen rendezvényen a cég szervezésében. Már csak azért is, mert egy négyszáz fős cég esetében nem kicsit megterhelő anyagilag mindenkinek az oldalbordáját is megvendégelni, így értelemszerűen külsősök nem jöhetnek.


Én ebből még nem gondolnék semmire, azért egy céges buli mégiscsak munkahelyi esemény tulajdonképpen, és azért a hétköznapokkor sem mész vele a munkahelyére csak úgy, ha nincs ott keresnivalód. Vagy tévednék?


A kollégájának a megjegyzése meg klasszikus pasis poénkodásnak hangzik, de lehet, hogy csak én vagyok túl engedékeny. Az a gyanús, hogy te ennyire nem bízol a párodban, ennek valami okának kell lennie. Vagy a te önbizalmadon kellene javítani, vagy a srácnak vannak sunyi dolgai, de akármelyik is, ezt érdemes lenne végiggondolnod, mert az ilyen szintű bizalmatlanság meg tudja mérgezni a legkiegyensúlyozottabb kapcsolatot is.

2018. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled
2018. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Azert ilyet egy barat nem mond normalis esetben.


Mostanaban az a divat,h megbizik egymasban a par. Mindenki megy mindenhova. Aztan a tul nagy szabadsag eredmenye a megcsalas.


Rossz helyzetben vagy.

Vmi hasonlo kaliberut irass a barataiddal .

2018. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés volt már...újat nem tudunk mondani.
2018. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokféle céges összejövetel van, nem mindenhova való a pár....

A barát megjegyzése meg szimpla suttyóság, azzal ne foglalkozz.

2018. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!