Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gyanús, ha valaki túlzottan kedves? Nem csak rendes, hanem már idegesítő, hogy nincs saját akarata, témája és mindíg azt teszi, amit én akarok.

Figyelt kérdés
Elvált nő vagyok kicsi gyerekkel. Fél éve van egy barátom, aki teljesen oda van értem, mindenben a kedvemben akar járni, játszik a gyerekemmel stb. Eleinte nagyon örültem neki, de mostanában furcsa érzésem van vele kapcsolatban. Figyelem a másokhoz való viszonyát, azt kikről hogyan vélekedik és kezdem úgy érezni van a “rendes srác” mögött egy másokkal szemben kritikus, önmagát “kincsnek” tekintő ember. Attól tartok, ha már biztosnak érzi a kapcsolatot megváltozik a viselkedése is. Szó sincs róla, hogy ne kellene rendes pasi, azt se bánom, ha nekem kell irányítani, de azt igenis furcsállom, hogy soha nem mondja ő mit szeretne, nem mondja el éppen mi foglalkoztatja, mi érdekli, inkább mindenben alárendeli nekünk magát. Szóval elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy ennyire nincs “személyisége” vagy ez a túlzott megfelelés csak azért van, hogy elnyerje a bizalmamat. Meg ott vannak még azok az elszólások, amit egy teljesen más típusú emberre jellemzőek: pl. ebben a társaságban csak nekem van eszem, én itt mindenkit mindenben lepipálnék... Találkozott valaki hasonlóval?
2018. jan. 2. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Nőből vagy, tehát nincs igényed arra, hogy kedves legyen veled a párod. Ebben semmi új nincs, ti nők így vagytok beállítva.
2018. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Már találkoztam ilyennel, de nem párkapcsolatban, osztálytárs volt. Nem volt egy jellemes ember. Én nem kezdenék kapcsolatba ilyennel.
2018. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Belga - Az a baj
2018. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Első, ez nem kedvesség hanem képmutatás és megalázkodás. A kedves ember mindenkivel kedves. És egy férfias, jellemes ember is lehet kedves. Nem az alfa macsó kell, de legyen akarata, véleménye, mutassa ki az érzelmeit akár pozitívak akár negatívak.
2018. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálad az a probléma inkább, hogy azt érzed, valamit leplez és ha folytatjátok a kapcsolatot, meglepetéseket fog tartogatni - és nem feltétlenül jó értelemben. Ennek már most vannak jelei. Szerintem azért csinálja, hogy totálisan magába bolondítson, elgyengülj mellette, aztán ha ezt már biztosan érzi rajtad, pálfordulást visz véghez. Alapjáraton azt látom a szöveg alapján, hogy téged boldoggá tudna tenni egy rendes pasi, csak ennél a fazonnál azt érzed, neki nem ez az alaptermészete, titkol valamit("szép, szép, de hol a buktató?"). Egy beszélgetés jót tenne mindenképpen, ahol vázolod neki a helyzetet: amiket itt felsoroltál, mondd el neki is, lehet, hogy alaposan zavarba jön majd - ez azt fogja jelenteni, hogy a sejtésed beigazolódott.
2018. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszhoz csak annyit tudok, hozzáfűzni, benne volt a kérdésemben is, hogy nagyon örültem annak az elején, hogy ennyire figyelmes és kedves, tehát nem az erőszakos macsóra vágyom. De ha valaki minden korábbi kapcsolatát, munkahelyét úgy jellemzi, hogy ő volt az ász, a barátnőm szakmai tudását nyilvánosan (poénnak álcázva) becsmérli stb. az bizony elindít bennem egy bizalmatlanságot.

Inkább azt a tanácsot fogadom meg, hogy leülök vele beszélni.

2018. jan. 2. 11:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Találkoztam igen, a húgom exe volt ilyen típus. Ő Erdélyből jött át és nagyon kedvesnek, udvariasnak tűnt, imádta a gyerekeket és családcentrikus is volt, család mindenek felett, ilyen szemlélet. Viszont közben meg sokszor tett ilyen megjegyzéseket, hogy ő sokkal okosabb mindenkinél, ami családi összejövetelekor elég zavaró tudott lenni. Engem mindig nagyon idegesített a srác. Talán kisebbségi komplexusa volt, mert hogy ahonnan jött, ott "kisebbségi"-nek számított. Nem tudom, mi az oka.
2018. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen az, mert:

a, vagy egy lúzer, akinek nincs saját akarata;

b, vagy egy számító majom, aki a "kedvességével" akar célt elérni bármiben is;

Találkoztam már ilyennel (nem párkapcsolati téren), a Nagy Ég óvjon mindenit az ilyentől...

2018. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De te választottad, akkor fogadd el ilyennek. Azt mi nem tudjuk valóban hogy viselkedik, de miért olyan ördögtől való dolog az, ha ennyire tetszel neki?

Én is érzem azt ebben amit leírtál, hogy ezt nem tudod befogadni, inkább ezt kifogásnak érzem,már most nem tetszik a dolog, pedig nem is ártott még neked. Minden kapcsolatban lehet az lutri, hogy ha komolyra fordul akkor megváltozik, ezt bele kell kalkulálni, de nem lehet negatívan sem hozzáállni. Nem tudhatod, hogy másokkal miért viselkedett úgy ahogy, lehet, hogy ők adtak erre okot.

2018. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980, persze, hogy én választottam, de az még nem jelenti azt, hogy bármit el kell fogadni és mindenbe bele kell törődni egy életre. A volt férjem egy igazi manipulatőr volt, aki úgy keverte a lapokat, hogy az már művészi. Elég jól megtanultam mikre kell figyelni. Talán ezért viselem a képmutatást és megjátszást ilyen nehezen. Az, hogy az ember próbál óvatos lenni, még nem jelenti azt, hogy senki nem jó. És itt már nem is csak rólam van szó, hanem a gyerekemet is szeretném még egy esetleges válástól megóvni. Így esetleg már érthetőbb, miért érdekel milyen is a párom valójában.
2018. jan. 2. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!