Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gyanús, ha valaki túlzottan kedves? Nem csak rendes, hanem már idegesítő, hogy nincs saját akarata, témája és mindíg azt teszi, amit én akarok.

Figyelt kérdés
Elvált nő vagyok kicsi gyerekkel. Fél éve van egy barátom, aki teljesen oda van értem, mindenben a kedvemben akar járni, játszik a gyerekemmel stb. Eleinte nagyon örültem neki, de mostanában furcsa érzésem van vele kapcsolatban. Figyelem a másokhoz való viszonyát, azt kikről hogyan vélekedik és kezdem úgy érezni van a “rendes srác” mögött egy másokkal szemben kritikus, önmagát “kincsnek” tekintő ember. Attól tartok, ha már biztosnak érzi a kapcsolatot megváltozik a viselkedése is. Szó sincs róla, hogy ne kellene rendes pasi, azt se bánom, ha nekem kell irányítani, de azt igenis furcsállom, hogy soha nem mondja ő mit szeretne, nem mondja el éppen mi foglalkoztatja, mi érdekli, inkább mindenben alárendeli nekünk magát. Szóval elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy ennyire nincs “személyisége” vagy ez a túlzott megfelelés csak azért van, hogy elnyerje a bizalmamat. Meg ott vannak még azok az elszólások, amit egy teljesen más típusú emberre jellemzőek: pl. ebben a társaságban csak nekem van eszem, én itt mindenkit mindenben lepipálnék... Találkozott valaki hasonlóval?
2018. jan. 2. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

8: Csak úgy halkan kérdezem meg, a és b variáción kívül nincs más? Fekete-fehér? :-) Mert én akkor legyek a "C":

Van saját akaratom, de kompromisszumkész vagyok, engem kedvesnek, udvariasnak tartanak mások. :-)

Nekem milyen célom lehet azzal, ha csak nekem jut eszembe sorbaállásnál előre engedni a babakocsis anyukát vagy egy melóst a közértben ha én teli cuccal várom a soromat és ő egy ásványvízzel meg 5 zsemlével a hóna alatt áll mögöttem? stb. Vagy milyen célom lehet kedélyesen elbeszélgetni idősebb emberekkel random egy boltban/étkezdében? Nem, nem esik nehezemre, múltkor kínaiban egy idős néni kérdezte milyen amit eszek, kicsit elbeszélgettem vele, 3x kért elnézést, hogy megzavart, aranyos volt, mondom nem tesz semmit, de tényleg. :-D

Volt barátnőm kavart, elkezdett megcsalni, kulturáltan megbeszéltem vele, hogy bocs de nem leszek harmadik, hangomat nem emeltem fel, pedig ordibálhattam volna dühömben, de most őszintén, attól kinek lett volna jobb?


Szóval van ilyen hidd el, hogy valaki őszintén (és nem valami konteokat megszégyenítő érdekcunami állhat mögötte), kár, hogy kevés ilyen emberrel találkoztál, sajnálom. :(


Na, jöhet a lepontozás :D

Fharminconteteje.

2018. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Persze nem kell elfogadni, ezt te látod,viszont pont attól félsz, pont ugyanazt a problémát érzed itt is, ami a volt kapcsolatodban volt, ezt jobban át kell gondolni. Ha úgy érzed, hogy te látod jól és ő meg bizonytalan, simlis, akkor hagyni kell, mert nem lesz jó sem neked, sem a gyerekednek.

Így leìrás alapján nekem ez csak ilyen bizonytalanság a férfi részéről, nem tudja hogy viselkedjen, mégiscsak van gyereked is, aki nem az övé, szóval még kicsit várnék.

2018. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, hogy megosztotta velem a véleményét.
2018. jan. 2. 15:16
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Természetesen nem erről van szó, tudják nagyon jól, hogy van ilyen is. A nőknek nem kell kedves, rendes, udvarias férfi, és ha ilyennel találkoznak, igyekeznek valami negatívumot találni vagy kitalálni róla. A legkézenfekvőbb az, hogy biztos csak érdekből kedves - ez már csak magukból kiindulva is eszükbe juthat.
2018. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!