Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok rosszul összerakva?? Én vagyok értetlen??

Figyelt kérdés

Van egy “párom” aki a munkája és egyéb kötelezettségei (3 pici gyereke) miatt eléggé ritkán ér rám..

Ennek következtében, szinte mindig én kell, hogy alkalmazkodjak hozzá, amivel összességében nincs gondom.


Megbeszéltük egyik nap, hogy másnap, ebéd idejében 12.30-13 óra között tudunk találkozni, együtt enni.

Én edzeni járok egy ideje ebben az időintervallumban, de természetesen a megbeszélt dolog miatt áttettem az edzésemet korábbra, amivel nem volt gond, mert szabadnapos voltam.


Mikor épp indultam edzeni, 11-kor rám ír, hogy rengeteg a munkája és fáj a torka, de majd beszélünk később, ha lesz rá ideje. Szóba sem hozta a találkozónkat.

(Tudni kell egyébként, hogy hajlamos elfelejteni megbeszélt dolgokat, vagy nem mindig veszi fixre, ami többször előfordult már..)


Erre én, mivel 11 óra volt már és azt írta: beszélünk majd később ha lesz ideje, úgy gondoltam, lehet mégsem ok neki az ebéd, mert elfelejtette vagy sok a munkája.


Ezért ezt írtam:

Most indulok edzeni, tudod tegnap megbeszéltük, hogy ma együtt ebédelünk, de kérlek jelezz, ha mégsem ok neked. Mert akkor nem sietek az edzéssel.

Jelezz, pls. Köszi


Erre ő: oké, nemsokára kitalálom.


Erre én: (nyilván picit besérülve) leírtam, hogy megértem, ha elfelejtette vagy sok a munkája, de legközelebb szóljon előre ha mégsem oké. Nem gond, csak szóljon.

(..és gondoltam, akkor hagyhatjuk is az egészet, ha még ki kell találni, stb. mert nem jó úgy edzeni, hogy jó, nem jó, mikor jó, utolsó pillanatig várni mi lesz..?!)


Erre ő: !! 1 óra múlva!! válaszolt, tehát addigra találta ki, hogy jó-e neki. Írta, hogy fél óra múlva tudunk találkozni, de fáradt és beteg és belehal annyi a munkája, de ő fixre vette, hogy találkozunk.


Mivel edzettem már javában és egy órán keresztül nem is válaszolt, ezért már teljesen le is tettem a dologról..

Észre sem vettem, hogy írt, csak jóval később..

Mikor már egyrészt kiszaladtunk az időből, csalódottságomban felpattantam az edzőtermi bringára és csak tekertem-tekertem, hogy megnyugodjak..


Úgyhogy írtam, hogy akkor már storno az egész.


Erre ő ezekkel védekezett:

“Azért irtam ezt a mondatot (oké nemsokára kitalálom) röviden mert 100 dologban voltam benne egyszerre..

Írni sem volt időm pontosan azért,hogy tudjam tartani legalább az 1 órát... ezért hajtottam a dolgokat és nem irtam.”

“A pontos időre írtam h “kitalálom még” és nem arra, hogy nem találkozunk.”

“Nem jeleztem mert egyrészt nem értem rá irogatni” “Bocs,h nem volt időm jobban fogalmazni” “Nem volt egyszerűen időm írni, azért h odaerjek”

“Mondtam már irni sem volt időm pontosan azért,hogy tudjam tartani legalább az 1 órát... ezért hajtottam a dolgokat és nem irtam” “Időm nem volt írni sem...” “Gondolkodni sem betegen 1500 dolog közben”


Azt mondta én értettem félre az egészet, mert a tali fix volt, csak nem tudta, hogy mikortól ér rá.

De mondtam neki, hogy hát azt írta a talira, hogy még kitalálja, hogy jó-e?! (De az állítása szerint az időpontra írta..)


Na innentől hibáztatott engem, hogy én mondtam le a találkozót az én hibám én nem értem őt sosem..

Meg, h miattam kell ennyit dolgoznia, h el tudjon velem jönni a progikra stb.. (természetesen felesben..)

Meg mar megint ő a szar.


Eldurrant az agyam, mikor én megint próbáltam alkalmazkodni, vártam, hogy írjon, hogy találkozzunk és már megint én vagyok a hibás.


Mondtam, neki, hogy ha fixen akart találkozni, akkor miért nem azt írta.

Írtam, hogy félreérthetően kommunikál és nem miattam alakult végül úgy, hogy nem találkoztunk.

Írtam neki, hogy szerintem azzal, ha csak annyit írt volna: ne haragudj/ sajnálom tényleg félreérthetően kommunikáltam, akartam találkozni csak sok dolgom volt és nem tudtam odafigyelni arra, hogy normálisan írjak, sajnálom, hogy így alakult.

Nem lett volna baj.


De hallani sem akart arról, hogy esetleg miatta alakult így a dolog.


Beszélgetés közben ráadásul faképnél hagyott, ami nagyon rosszul esett, mert szerettem volna, ha megért.


Leírtam, hogy sosincs rám 2 perce, mindig én várok rá és mindig én vagyok a hülye meg aki félre érti a dolgokat és elegem van belőle és most sem tudott annyit sem mondani, hogy sajnálom, rosszul fogalmaztam stb..


Erre ő: bazdmeg, na menj te a picsába. Beteg vagy!!!!


Mivel én soha nem beszélek így vele, ő viszont többször, ezért úgy döntöttem, hogy most nem hagyom és letiltom viberen és majd feloldom, ha már nem mond ilyeneket rám.


Majd jött az e-mail:


“Én szopom a faszt egész nap gürizek,1 percem nincs,betegen dolgozom,nem eszem, míg te eközben edzegetsz és lemondod az ebédet mert neked nem kényelmes így eléggé h megmondom kb 12 és 1 között fogok menni..

És én kérjek még bocsánatot!!?

Kicsit el vagy tájolva , úgyhogy köszi h csak adhatok de cserébe hallgassam mindig a faszsagot.. erre tlg nincs már semmi szükségem.. sajnálom hogy beléd kellett szeressek.”


Azt hittem lefordulok a székről..


Szóval a kérdésem az lenne hozzátok, hogy tényleg ennyire nem látom jól a dolgokat és velem van a baj?


Köszi a válaszokat..



#megbántás #Nem kér bocsánatot #Mindig engem hibáztat #Nem ér rám #Nem értékel
ma 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem veled van a baj. Egy kapcsolat 2 emberről szól. Sokat elárul valakiről, ha mindig a másikat hibáztatja és képtelen elismerni magáról, hogy nem tud érthetően kommunikálni.


Amúgy meg tök más élethelyzetben vagytok így, hogy ő 3 gyereket nevel, csak azért, mert nincsen más a láthatáron, felesleges lekötnöd magadat egy ilyen nő mellett.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat! 🙏🏻🙏🏻

Bocsi, lehet nem jeleztem, de en vagyok a nő..

ma 12:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy percet sem áldoznék tovább erre az emberre, így a leírás alapján amúgy is csak te alkalmazkodtál hozzá. Ez nem kapcsolat, még csak szeretőnek sem lehet nevezni, mert intelligens emberek még a szeretőjükkel sem beszélnek ilyen stílusban.


Egy dologra viszont kiemelten figyelj oda! 🔥


Ez a mondat egyértelműen manipuláció: "sajnálom hogy beléd kellett szeressek"


Ezzel, hogy ezt odabiggyesztette a végére, azt akarja elérni, hogy megsajnáld és szarul érezd magad, de hidd el, ő nem szerelmes beléd! Az ilyen emberek mindig úgy alakítják a dolgokat, hogy a másik érezze magát hibásnak, a földbe döngölnek, de még akkor is te kérj bocsánatot. Ezt olyan jól tudják művelni, hogy sokáig észre sem veszi az ember, de ez a mondat a végén égbe kiáltó!

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész tömény önsajnáltatás és tàmadàs. Nem maradnék vele, mert az ilyen ember soha nem lesz partner.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Totál nem illetek össze. Teljesen más élethelyzet. Te egyetemista vagy hogy délben edzessz?
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú de mérgező a hapsi....
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Írta,hogy szabadnapos volt,lehet műszakban dolgozik.


Kérdező, aki után neked kell futnod es ennyire nem érdekled,azt hagyd a fenébe. Keress egy gyerek nélküli férfit aki még effortot is tesz bele hogy lásson,nem valakit aki tök mas elethelyzetben van és még csak nem is igyekszik.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez a szituáció mindkét oldalról rossz szerintem.


Ő egy nyaggatásnak élte meg szerintem, meg hisztinek. A sok munka és gyerekek mellett nincs türelme ezekre a körökre, ő úgy éli meg hogy nem elég a sok baja még te is bszogatod a hülyeségekkel.


Nálad pedig ha egy ilyen bonyolult élethelyzetű férfival vagy, ezt vállaltad be, akkor sokkkkkal sokkkkkal nagyobb türelemre és megértésre lenne szükség, és valahogy egy bölcs nő hozzáállásra (akkor is ha nem neked van igazad!), hogy ez a kapcsolat működni tudjon. És ez még csak egy egyszerű ebéd-kérdés volt, semmi extra. Kérdés, hogy megéri-e ez neked.

ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit tud ez a csávó, amiért eltűröd neki, hogy így beszéljen veled? Tényleg kérdem. Mi olyat tud nyújtani érzelmileg, stb...?
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!