Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be? (Lent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal két évet voltunk együtt, majdnem az elejétől kezdve együtt is éltünk. Sajnos a stresszkezelés az utóbbi egy hónapban nem ment (nagyon sok családi teher szakadt rám, valamint túl vállaltam magam a munkahelyeimen), és egy dühkitörés formájában távozott. Őt nem bántottam, hanem ami a kezembe volt, azt földhöz vágtam. Voltam pszichológusnál, pszichiáternél, mindenki azt mondta, hogy normális vagyok, azóta az egyik munkahelyemet megszüntettem, mert főként az váltotta ki, valamint a családi kapcsolatokat elvágtam az érdekembereknél. Stresszkezelésre járok, meditálok, futni járok. De a párom nem hiszi el, hogy megtanulom kezelni a stresszt, és fél tőlem. Hogy tudnám bebizonyítani, hogy két évig nem volt ilyen, és most már tudom azt, hogy mik azok a jelek amikor változtatnom kell, és hogy teszek is annak érdekében nagyon sokat, hogy többet ilyen ne legyen?



ma 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem mindenki ad 2. esélyt. Gondolom a földhöz csapás volt az a bizonyos csepp, abban a pohárban. Ha nem akar visszamenni hozzád, akkor tiszteletben kéne tartani és nem a nyakára járni.
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik miatt egyből ki lehet szeretni a párunkból, az egyik ilyen pedig az, ha félelmet ébreszt bennünk.

Ha ez történt, akkor hagyd őt. Érthető hogy egyszer betellt nálad a pohár és kifakadtál, és az tök jó, hogy teszel azért, hogy ne forduljon elő ilyen többé, de az is érthető, hogy ez halálra ijesztete a párodat. Ezt pedig nem lehet csak úgy kitörölni...


Ha viszont együtt maradtok, akkor megintcsak nem tudsz mit csinálni hogy bebizonyitsd, hogy már minden rendben, mert csak az idő tudja elhalványítani a történteket.

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy értelmes embernél leírod magad egy életre. Kell neked olyan pár aki azon filózik hogy ez a barom mikor fog megint törni-zúzni?
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy félelmetes lehettem, de tényleg ilyen sosem fordult elő. 30 év alatt egyszer sem. És nem minden napi események történtek.

A helyzet az, hogy tudom, hogy hiányzok neki és ő is szeret engem. Már 7 hete történt, de az ő érzelmei sem múltak el.

ma 10:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, volt olyan amikor ő valamelyik szerszámával kinlódott, és konkrétan az egekbe repítette és üvöltözött mellette. Na én oké földhöz szórtam mindent, de nem törött el semmi.
ma 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha úgy érzed stresszesebb időszakban vagy, érdemes beiktatni egy olyan programot, ahol kitudod engedni a gőzt. Lehet ez sport, meditálás, kirándulás, haverokkal találkozás, ami kicsit kizökkent és segít megnyugodni. Lehet az is egyébként, ha volt agresszív ex barátja, akkor kicsit felelevenült ez az érzés benne. Egyébként jó volt eddig a kapcsolatotok?
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Szia!


Sosem veszekedtünk, sosem vitáztunk. Teljesen egy hullámhosszon voltunk az elejétől kezdve. Olyanok voltunk, mint akiket egymásnak teremtett a sors, teljesen kiegészítettük egymást. Megteremtettük egymásnak az érzelmi biztonságot.

(Én vagyok a nő)

Most az egyik munkahelyemet elengedtem, a mérgező rokonokat (akik miatt kikészültem, elengedtem), napi szinten meditálok és futok, valamint csokit is eszek. Azóta sokkal lágyabbnak érzem magam.

ma 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen most meglepődtem, valahogy így szemeim előtt egy őrjöngő férjet képzeltem el. Nekem is volt már olyan, hogy ideges voltam és ledobtam a ruhát a földre például. Szerintem meg fogja gondolni magát adj neki egy kis időt. Én így ismeretlenül is egy kis támogatást küldenék neked, nem ezt érdemelted.
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!