Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudok dönteni:S Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok dönteni:S Szerintetek? Helyes? :$

Figyelt kérdés

Bejön egy fiu,de a barátnőm azt mondja,hogy kinais,meg hogy ronda..pedig szerintem nagyon aranyos,és szeretem de szerintetek is olyan rosszul nézne ki? elvakitott a szerelem?


[link]


[link]


2011. jan. 31. 23:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged, h mit mond a bnőd? Meg miért kell megint külső alapján ítélni?
2011. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
cuki a mosolya,tök rendben van a srác,lehet a barátnőd meg csak féltékeny rád(rátok)ennyi,ne törődj senki véleményével,te tudod hogy mit érzel ott belül...
2011. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Úgynéz ki, mint Semir Gerkhan a Cobra 11-ből :D
2011. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem azért nem:)

2011. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én azthiszem ismerem:D Rólad viszont lerí h túl hülye vagy hozzá
2011. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nemhinném hogy hülye vagyok hozzá,csak mivel 2 barátnőm ismeri az ő véleményüket hallgattam meg csak..és csak azt hallotam hogy nem jönnétek ki,stb.. ezér kértem ki a TI! véleményeteket!
2011. febr. 1. 15:44
 17/20 anonim ***** válasza:
qrvára szeretheted ha a barátnőd véleménye alapján akaroid eldönteni h vele maradsz e vagy sem.gratulálok.sztem te inkább ne is pasizz addig amég nem tudod egyedül eldönteni ha kivel szeretnél lenni.nekem eszembe sem jut a barátnőm véleményét kikérni ha valakivel össze akarok jönni,plána ha már együtt is vagyok valakivel.
2011. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
még nem vagyunk úgy eggyüt..csak barátok vagyunk ugy szeretem,de én elakarom mondani hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék...
2011. febr. 1. 21:39
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem helyes srcác :)


de egy ilyen buta libához nem illik aki mások véleményére add és másokra hallgat :D

Szegény srácot emg sajnálom hogy megkérdésezés nélkül töltik fel a képét.

Te mit szolnál hozzá ha vki feltenné ide a képed ezzel a kérdésel:

,,Szerintetek szép?"

Mert én nagyon kiakadnák.

2011. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak hogy buta liba lennék! Azér van az oldal,hogy kikérjem mások véleményét valamivel kapcsolatban! Amugymeg köszi:) szerintem meg is teszem az első lépéseket a kapcsolat felé vezető uton::)
2011. febr. 2. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!