Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudok dönteni. Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok dönteni. Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. én 18 múltam, ő 22 lesz.

A kapcsolat elején minden a legszebb volt. Imádtunk együtt lenni, mindent együtt csináltunk, egymás nélkül el sem jártunk semmere sem, bulizni is csak együtt. így volt kb az első egy évben.. Aztán elkezdett minden romlani.. kiábrándultam belőle, vagy nem is tudom... nem tetszenek benne azok, amikért régen oda voltam.. De viszont ha elhagynám, akkor hiányozna nagyon. Szinte együtt lakunk egy éve. Nála alszok szinte minden nap, egész délután, mindig együtt vagyunk.. Sokszor eldöntöttem magamban, hogy szakítok, mert nincs értelme a kapcsolatbak, de nem megy, mert hiányozna. Olyan érzésem is van sokszor, hogy ki kéne próbálnom mással, pasizni akarok, barátnőkkel bulizni. Viszont emiatt a kapcsolat miatt elvesztettem a barátaimat is.. Félek ha otthagyom, teljesen magamra maradnék, nem lenne kivel elmennem bulizni, pedig itt a nyár... Az ő haverjaival szoktunk elmenni bulizni, őket is megkedveltem, de igy nem lenne kivel... Lehet hogy csak önzőségből vagyok vele, nemtudom. Ő még szeret engem, az biztos.. Sajnálnám is, mert megviselné a szakítás.. Szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csinálnátok a helyemben? Örülnék az értelmes válaszoknak:)


2010. máj. 24. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás mindig EGÉSZSÉGES önzőségből történik! Vele szúrnál ki ha csak "udvariasságból" maradnál vele!
2010. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem menj el regényírónak:)
2010. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, mert nem működik. Nem ő hiányozna, hanem a kapcsolat. DE túl leszel rajta.
2010. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nemtudom miért, de nemtudok szakítani.. és szerintem éppenhogy az önzőségem miatt, mert egyedül maradnék, mikor mindjárt itt a nyár...

2010. máj. 24. 01:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts, mert ennek így már nincs sok értelme. Ne használd ki az érzelmeit, és te se szenvedj mellette. Barátok meg lesznek. Vedd fel a kapcsolatot a régi arcokkal biztos lesznek közöttük, akik örülni fognak neked.
2010. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!