Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kihűlt? Mert szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihűlt? Mert szerintem is-is. Nemtudok dönteni!

Figyelt kérdés
Szóval már régóta járok egy fiúval , az elején jól elvoltunk meg minden stimmelt . De mostanában .... nem igazán van velem a suliban pl. Régen mindig eggyütt lógtunk..Nem kísér már haza..stb. Szóval ugye ebből az jön le , hogy már csak barátként tekint rám . De ha meghalja , hogy valaki bántott csak egy szóval is akkor rögtön megvéd , ha fiúval lát , akkoris képes oda rontani 2 mp alatt .... szóval ilyen téren meg törődik velem . Szóval a kérdésem : Vajon megéri ez nekem ? Szeret még ? :( 14/L
2010. nov. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
It's dead, Jim.
2010. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a kérdést neki tedd fel, ne nekünk! Beszéld meg vele!

Könyörgöm, mi döntsük el mi jár a pasid fejében???

Ülj le vele beszélgetni... Jesszusom...

2010. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szeret. Ugy tunik, hogy feltekeny. Emlitsd meg neki, hogy tobbet szeretnel vele lenni mert szereted.

18 f/karpatalja

2010. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kössz....

Nem mondtam egy szóval sem..hogy ti mondjátok meg....Csak tanácsot....esetleg egy bíztató választ szerettem volna. De azért kössz.

2010. dec. 1. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezd kihűlni,ha már nem kísér haza pl, azért érdekes szitu van.... Kivéve,ha nyomós indoka van rá!

De ,ha féltékeny ,akkor még szeret talán, de lehet a birtoklási vágya tör elő ilyenkor, hogy megmutassa te az övé vagy.

Ezt mi sajnos nem tudjuk megmondani, csak találgatunk ,hogy mi lehet az oka.

Ahogy más is írta beszéld meg vele,hogy úgy érzed elhanyagol bizonyos fokon és ,hogy miből érzed ezt.

Hallgasd meg mit mondd ő milyen változást vesz észre és,hogy mit mond indokként ,ha nem lehet megbeszélni nem kell erőltetni,de azért a megbeszélés az első, amennyiben még fontos a srác számodra!

Bár még fiatal vagy, szóval, nem kell annyira erőltetni a dolgod, de ha te érettnek érzed magad a te dolgod, mindenki maga dönti el,hogy mihez elég érett.

Sok sikert!

Remélem segítettem.

:)

2010. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végreee. Köszi. :]
2010. dec. 1. 12:00
 7/7 anonim válasza:
14 évesen nem tudom minek kell fiúzni. Inkább a tanulással foglalkozz. Aztán 2-3 év múlva a pasizás..
2010. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!