Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A barátomnak adtam magamról egy személyes fényképet. Ne gondoljatok róla rosszat,nem ábrázolt engem meztelenül meg stb. Csupán lány létemre hülye ruhákban voltam rajta. Aztán másnap meséli, hogy megmutatta az anyjának, haverjának. Ez nekem egy kicsit kínos is volt, hiszen én "csak" neki szántam. De lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy túlspilázom. Megértem, hogy szeret és ezért mutatta másnak...Csak azért mégse esett annyira jól.

Véleményetek? Lehet nem is kellene ennyire "túlreagálnom"?


2011. jan. 31. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, rosszul esik. Meg is mondhatod neki, hogy nem véletlen nem tetted ki iwiwre. (bökd a végére, hogy hékás! :)
2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciki vagy kínos, most már tök mindegy. Röhögj rajta. Majd megismernek élőben...
2011. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha vicce kép volt, akkor túlreagálod. Ha meztelen kép lett volna, akkor megérteném, hogy mi a gond... Meg ha nem akarod, hogy mutogassa, akkor azt meg is kell mondani neki, hogy ezt most ne mutasd meg másnak... Néma gyereknek...
2011. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norb66 ***** válasza:
Lehet hogy csak eldicsekedett veled :) Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de mindenképp tedd ezt szóvá, hogy nem tetszett.
2011. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!