Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés
Egy lány belém szeretett. Közben volt barátja. 10 évvel fiatalabb nálam. Én is kedvelem. Megkérdezte, hogy mi lenne, ha majd ha úgy alakülna, akkor összejönnénk? Én meg mondtam neki, a kor, meg stb. Őt nem érdekli. H lehet 3 év múlva nem számít. Meg olyan párt akar, aki neki a legjobb. Rajtam kívül is keresi a lehetőséget. Elcsavarta a fejem, annak ellenére, h én úgy kezdtem, h nem biztos, h jó ötlet. Aztán belementem, ha úgy lesz, akkor nem bánom. Minden nap írt, most le se szr. Messze van. Valószínű talált jobb lovat. Közben még mindig megvan a régi barátja. Milyen lány Ő? Mi jár az eszébe, hogy olyanokat mondott, h lehet 3 év múlva kellesz? Kész vagyok a női lélektől.
2011. nov. 10. 20:56
 1/6 Carlsokolbász ***** válasza:
A világ legnagyobb barma vagy, ha ezek után kapcsolatod lesz vele.
2011. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de az igazság az,hogy a nő egyszerűen csak szórakozott.

Ha szeretett volna, akkor már régen otthagyta volna az exét.


Jobban jársz, ha értelmesebb barátnő után nézel.

2011. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a kis iromány is bebizonyítja a tényt....

szopasd le, bas.zd meg és hagyd ott a ge.cibe....

2011. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél okos és kúrd amíg csak lehet és semmi beleszeretés meg ilyenek;-)
2011. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó adom! :D


Amúgy igazuk van a többieknek szórakztt veled =/

2011. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akármennyire is próbálom szépíteni, bennem is ilyenek fogalmazódnak meg. Csak kíváncsi voltam más hogyan látja.
2011. nov. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!