Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a lányról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról? Számomra elég gáz.

Figyelt kérdés

Nyár óta ismerem, 18 éves. Van egy 31 éves barátja. 2 hónapja a csaj szerelmet vallott nekem, hogy belém szerelmes, nem a barátjába. Nekem akkor volt barátnőm nemet mondtam neki. Azóta is együtt van a "barátjával" már ha lehet annak nevezni... hiszen nem szereti, de vele van. Most velem akar találkozni és azt tervezte lefekszik velem. Mikor pedzett rá én hátast dobtam, mert nekem nem jön be, és nem szeretnék vele lefeküdni, mellesleg járni se. A másik meg, van barátja vele van együtt minden héten dugnak, nyali-fali közbe meg nekem vall szerelmet és velem is le akar feküdni. Mit akarhat tőlem ez a lány és mit gondoltok róla? Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Köszönöm.

20/F


2011. febr. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be neked és nem is akarsz tőle semmit. Akkor miért foglalkozol vele?
2011. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Talán jobban kíván testileg mint a 31 éves pasiját.Még is közelebb állsz hozzá korban.És,hogy miért csak dugásra kellesz neki?Egyszerű.Mert a 31 évesnél van a pénz,autó,lakás.
2011. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tényleg gáz. És elég kétszínű is.
2011. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez hüly*. Felesleges vele foglalkoznod. Amugy nem hiszem hogy nagy hátsó szándékai lennének,csak simán azt se tudja mi van.
2011. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen csak ribanc.Nem kell vele foglalkozni.
2011. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mutass róla képet!, utána meglátjuk hogy mértnem szeretnél lefeküdni vele :)
2011. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Linkelj róla képet és megmondjuk mi megdugnánk-e!

:D

2011. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!