Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és most van az első barátnőm, és minden rendben is van velünk.Mindenki egyet ért ezzel a ténnyel csak apum tartja korainak, hogy ilyen korban lányokkal foglalkozzak.Mostmár nem is akar elengedni hozzá (12 km-rel odébb lakik)és ha még skypelunk is az sem tetszik neki.Szerintetek ez normális dolog? Van/volt még valaki ilyen helyzetben? (szüleim elváltak, de anyunál is vagyok meg apunál is, felváltva)
2011. nov. 5. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig normális. Mikor akarja az apád, hogy elkezdd, 25 évesen?
2011. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

16 évesen hajtani kéne a gyereket a nőkre. Ha a lányokkal való nem foglalkozás alatt a szexet értette, hááát mondjuk hogy elmegy, megértem.

De azt hogy ne is legyen barátnőd és ne csajozz 16 évesen? Ezt valahogy nem. Ha az én fiam lennél hajtanálak a nőkre ;D

2011. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:

szerintem ha apukád a szexre gondolt, akkor igaza van, de barátnőd miért ne lehetne? ez pont az a kor, gondolom, neki sem huszonévesen volt az első barátnője...esetleg kérd meg, hogy mesélje el, neki milyen volt az első szerelme, hol ismerte meg, hogy nézett ki stb. nosztalgiázni minden felnőtt szeret, és közben talán megenyhül.


29/n

2011. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Solarian ***** válasza:

Várj kitalálom. Apád 45év körüli SZTK keretes szemüvegű, 170cm magas barnahajú informatikus. Szabadidejében kockul.


Mégis mi az ég haragjával kéne 16 évesen foglalkoznod? Mondd meg apádnak hogy kopjon le.

2011. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apu nem a szexre gondolt.Arra, hogy ne járhak hozzá ://
2011. nov. 5. 00:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok, és az apám örül h van barátnőm. Beszéld meg vele. Vagy akkor legyél anyádnál, onnan járj a barátnődhöz.
2011. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetőnek tartom, hogy féltékeny. Talán azt gondolja, hogy ha a barátnődhöz járnál, akkor még kevesebbet lennél nála (hiszen nem láthat mindig, mert szüleid elváltak). Lehet, hogy attól fél, hogy a barátnőd fontosabb lesz neked nála. Amúgy jobban jársz, ha családi kapcsolatok témában teszed fel a kérdést vagy ott keresel rá, ott jobban értenek hozzá.
2011. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
szerintem a fater csak irigykedik... add neki kölcsön egy estére és mindjárt engedékenyebb lesz :D
2011. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gondolom azért ilyen,mert őt nem tiltották 16 évesen,most meg ott vagy te az eredménye.

meg akar kímélni ettől téged:D.


16 évesen meg tojjál már rá.

dugj meg minden nőt mert,meg fogsz bánni minden kihagyott numerát,hidd el.

2011. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Solarian ***** válasza:
Amúgy az én szüleim is elváltak. ÉS ennek fényében(bocs hajnalba nem olvastam vélgig) azt gondolom, hogy ők erről beszéltek valamit, és anyád szerint engedhetnek téged nyugottan. Persze apád ézért csakazért se enged. Ez az elvált szülőknél már csak igy megy... Lehetetlen banda... Csessz rá, kit érdekel de télleg. Mit fog csinálni? megver? Na ne szórakozz :D
2011. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!