Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akad ki ilyenen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam bulizni, és amikor hazaértem írtam neki sms-t, már aludt, aztán aludtam délutánig, és meg van sértődve, hogy nem kerestem ez után, pedig aludtam:s
2011. jan. 31. 19:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem együtt jártok bulizni?
2011. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor önértékelési gondjai vannak, és/vagy görcsösen elvárja, hogy foglalkozzanak vele. Az első barátnőm ilyen volt, és pont egy ilyen "nem hívtál ezért biztos nem szeretsz" dolog miatt lett vége. Így utólag, hála az égnek...
2011. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert most egy másik városban töltötte a hétvégét.
2011. jan. 31. 21:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem jogos ha a csaj azért nem ment veled bulizni mert ő máshol töltötte a hétvégét!!!

Amugy lehet hogy szeretője van és összeveszett vele és ezért veszekszik veled is...Hidd el mert voltam már így Én is csak a másik oldalon....

2011. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy nicns szeretője:D

100%, vakon megbízok benne.

2011. febr. 1. 19:06
 16/16 anonim ***** válasza:
ez az amit rosszul teszel!soha ne bízz meg 100% vakon egy nőben!erre még ráfogsz kefélni!üdv!
2011. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!