Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akad ki ilyenen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam bulizni, és amikor hazaértem írtam neki sms-t, már aludt, aztán aludtam délutánig, és meg van sértődve, hogy nem kerestem ez után, pedig aludtam:s
2011. jan. 31. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem jogos, nem értem minek kell egyfolytában a telefonon lógni, és naponta 28 sms-t küldeni jelentéktelen dolgokról.
2011. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Vicc, basszus. Te, meg a hülye kérdésed, azért mert ilyenből problémát tud csinálni a csajod menőkém!
2011. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem jogosan, ha nem bízik benned, dobd ki a francba. Legalábbis, ha vezsekszik meg ilyenek.
2011. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyen embereken annyit,de annyit szoktam röhögni...
2011. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos csak ez volt az igazi baj és nem valami más? Pl. hogy nem vitted magaddal bulizni, vagy ilyesmi?
2011. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, az nem volt baj, nem értem egyszerűen, azt mondta aggódott értem hogy nem írtam.
2011. jan. 31. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
az volt a baja hogy nélküle mentél!!!!
2011. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem is annyira kiakadt, hanem aggódott. Ilyesmi előfordul, ha szeretünk valakit. Ha nem általános, hogy hisztizik, borítsatok rá fátylat és kész. Vagy ha annyira aggódik, hívjon ő.
2011. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Abszolút nem jogos, de még az aggódást sem értem, mert ha írtál neki sms-t, akkor ennyi. Aludtál, mint ahogy mindenki aludni szokott buli után.


18/l

2011. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Minden ilyesmi dolgon hisztizni szokott, pedig én rengeteget törődök vele.
2011. jan. 31. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!