Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátnőm? Hibáztam és bekavartak. Véleményt szeretnék kérni, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azért dobott ki, mert egyszer-kétszer letapogattam mást a háta mögött hülyülésből (én csak annak fogtam fel). A barátnői bekavartak és a csajom nagyon a szívére vette a dolgot, azthitte hogy átvertem, hazudtam, becsaptam stb...Nagyon szerettük egymást (és még nagyon szeretem most is) és nemgondoltam volna h egyszer ien miatt megyünk szét:s mit gondoltok róla? tudom hogy hibáztam de a barátnőm nem értette meg ezeket, mert telebeszélték a fejét...
2010. febr. 12. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Jogosan szakított, én is kiakadnék, ha a barátom más lányokat taperolna, hülyeség ide vagy oda. Ne másokat hibáztass, Te b.asztad el. Neked hogy esett volna, ha a lány hülyeségből más srácok farkát fogdossa? Na ugye.
2010. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem tudni kell, hogy a barátnőd mennyire érzékeny, mi számít neki megcsalásnak. Ha már ennyi miatt megharagszik rád, azt neked tudnod kell, de nyilván nem egyből, hanem ki kell tapasztalnod ( pont ilyenekből), hogy mi esik rosszul neki. Előbb meg kellett volna veled beszélnie, hogy te is elmondhasd a saját verziód, mert ő csak a barátnőiét hallotta. Szóval hogy válaszoljak a kérdésedre nem tűnik túl jogosnak, hogy szakított.:) 15/l
2010. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Chö..-.-

És még te vagy felháborodva?=O

Te csináltad a bajt, akkor meg mit csodálkozol, ha szakitás lett a vége?-.-

Megbizhatatlan vagy, ezért szakitott.

2010. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nagy bunkó vagy, hogy van barátnőd, és mégis más csajok testét fogdosod. Egy kis pár hetes kalandba belefér, ahol csak hülyíted a csajt és csak a szex miatt vagy vele. Egy kapcsolat más. Fiatal vagy te még egy kapcsolathoz..
2010. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
te kavartál be magadnak öcsi, sokat kell még tanuljál!
2010. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem jogtalanul,csalt.
2010. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sztem nem jogos. Jó hülyeséget csináltál de ez azért nem akkora dolog amiért sztem szakítani kéne ha tényleg szeretitek egymást. Pláne ha mondtad is utólag h nem úgy gondoltad és bocsánatot kértél.

16/F

2010. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tanulság: ne tapogatózz hülyülésből más csajoknál.


Mondd ezt el neki is, hogy nem jelentett semmit, te őt szereted. Ha igazán fontos vagy neki, mérlegelni fogja a dolgot, hidd el!

(Egyébként pedig megértelek, mert az én testbeszédem is sokszor félreérthető.)

2010. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is kidobnám a pasim, ha másoakt tapogatna, még ha hülyülésből is. Ha szeretted, nem csináltad volna. Ezek gondolom a tények, nem a ferdített verzió, nem? Látod, sokaknak ezis bőven elég ok a szakításra.

A barátnőd lehet nem iylen érzelmileg teaskanál mint amilyen te vagy, és esetleg ilyen szempontokat is figyelembe vesz, hogy mennyire vagy tekintettel rá, és mennyire vagy megbízható, komolyan vehető. Egyiken sem mentél át, mit sír a szád? Tanulj öcsi, mert a nőknek ezek fontosak.

2010. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A barátnőm jóltudta h 'ien' vagyok, már így jöttünk össze. Demost fiúk gondoljatok bele h szoktatok-e néha rácsapni más seggére v lányok gondoljatok bele h szoktak-e a seggetekre csapni...emellett hiába csinálhattam már utána bármit is nemérdekelte semmi és nem is hallgatott meg amellett hogy bunkózott. érthető de úgygondolom ha probléma van beszélgetéssel kell megoldani úgyh nemtudok többet nemtudok mondani...:/
2010. febr. 13. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!