Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátnőm? Hibáztam és bekavartak. Véleményt szeretnék kérni, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azért dobott ki, mert egyszer-kétszer letapogattam mást a háta mögött hülyülésből (én csak annak fogtam fel). A barátnői bekavartak és a csajom nagyon a szívére vette a dolgot, azthitte hogy átvertem, hazudtam, becsaptam stb...Nagyon szerettük egymást (és még nagyon szeretem most is) és nemgondoltam volna h egyszer ien miatt megyünk szét:s mit gondoltok róla? tudom hogy hibáztam de a barátnőm nem értette meg ezeket, mert telebeszélték a fejét...
2010. febr. 12. 15:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ja és mivel nemvagyok szívbajos az 1. kommentelőnek írom hogy: igen rosszul esett volna de mivel hülyülésből csinálta volna és nagyon szerettük egymást meg tudtuk volna beszélni-részemről.
2010. febr. 13. 19:38
 12/15 anonim válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá ,hogy hiába lány/nő valaki...meg érzékeny...meg jó barátok ide vagy oda..azért én úgy gondolom h nem a barátnőire kellett volna hallgatnia,hanem meg kellett volna előbb beszélni a barátjával is,hogy ő mit mond....és még1.:mindenkinek meg jár még 1 esély..(ha valóban szerettétek egymást,vagyis szeretett....)
2010. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. kommentelő vagyok. Nekem nem szokta más csapkodni a seggemet, ki is akadna a barátom és teljesen jogosan.

Ha ennyire szereted még ezt a lányt, akkor esetleg próbálj vele beszélni, de akkor ne azt mondd neki, hogy "hülyeség emiatt megsértődni", hanem tényleg fogd fel, hogy ez nem helyes, és megbántottad vele, kérj bocsánatot. És ha megbocsát, akkor ne csinálj ilyet többet.

2010. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket:)

1. komizónak: tisztába vagyok vele h mit csináltam, van lelkiismeretem is, de úgygondolom hogy már eleget bűnhődtem.(félreértés ne essék, nem nekem áll feljebb) Nyilván nem úgy mennék oda hozzá, ahogy leírtad, mert én nem vagyok olyan. de valamien szinten ő (a csajom) is hibás a dologban, mert azóta se hallgat meg és nem tesz semmit csak el akar felejteni:/

2010. febr. 15. 15:33
 15/15 anonim ***** válasza:
szimplán egy jó nagy adag pofáraesést és csalódást okoztál neki. szerintem teljesen érthető, hogy nem akar veled beszélni. te se örülnél szerintem, ha hülyülésből más pasikat fogdosna, vagy más pasik ölében ülne. butaságot csináltál, nem is kicsit. lehet, hogy végleg eljátszottad a bizalmát, és ha vissza is fogadna, akkor se lenne ugyanolyan a kapcsolatotok
2010. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!