Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajta van egy nő adatlapján....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajta van egy nő adatlapján. Jogos hogy kiakadtam?

Figyelt kérdés

A barátomat megláttam egy másik lány adatlapján, édesemnek írta, meg szerelmemnek, meg küldözget neki az üzifalára hogy szeretlek, életem, stb.

Tudom hogy sok ismerőse van, sok lánnyal beszél, ezt elnézem neki, de ezzel azt hiszem túllőtt a célon.

Rákérdeztem, azt mondta csak egy régi ismerős, csak szerelmes belé már rég, plátói szerelem ez, és az is lesz, és sose volt köztük semmi és nem is lesz ( már csak a távolság meg a korkülönbség miatt se, barátom 27, a csaj 16 ) és nem akarta megbántani, és majd lesz neki barátja, fiatal még, majd abbahagyja.

Elmondtam neki hogy ez nem tetszik, rosszul esett. Azt kérte hogy ne aggódjak, nem is találkoztak, mert engem szeret, és csak én vagyok neki, majd beszél vele. Fordított esetben ő is ezt tenné, meg féltékeny lenne.

Szerintetek higgyek neki?

És mit tegyek, hogy viselkedjek?

Nem akarom elveszíteni,mert szeretem.


2011. jan. 29. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gyenge kifogás, hogy nem akarja megbántani.
2011. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szóval a kiscsaj érzéseit fontosabbnak tartja a tieidnél...
2011. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na, ügy megoldva.

A barátom beszélt a csajjal, meg elmagyarázta neki, és végre levette a képeit, meg azt is hogy kapcsolatban van.

2011. febr. 9. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!