Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó voltam, vagy jogos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam, vagy jogos? Kiakadtam miatta.

Figyelt kérdés
Barátnőm este azt ígérte leszop, délután volt szex, utána kérdeztem este lesz-e még valami, és ő ezt beígérte. Megkérdeztem tőle, hogy biztosra vegyem-e vagy sem nem lesz-e fáradt... erre ő azt mondta tuti nem... nos a vacsora után azt mondta tele van kicsit, elmosogattam, mire bementem bealudt, de még előtte mosolyogva jó éjszakát kívánt. Mire én kicsit kiakadtam nem öleltem át ahogy szoktam alvás előtt ez neki is feltűnt, ültem az ágy szélén kérdezi mi a baj, mondom semmi csak ígértél valamit... már ezt kb. 10x eljátszotta velem ezért akadtam ki. Délután én fél órát nyaltam úgy éreztem nem igaz, hogy ennyit nem érdemlek meg, hogy ha ígérte akkor megtegye. Utána kicsit beszóltam neki, hogy ennyit se érek számára és az egész ígérete egy nagy semmi csak hülyének néz... beolvastam mire ő sírt nagyon , utána átölelt bocsánatokat kért, végül leszopott normálisan 1 órás sírás meg veszekedés után. Én voltam a bunkó telhetetlen vagy jogosan akadtam ki? Én megértem őt nem erről van szó, hanem fáj ha bele élem magam dolgokba és mégse azt kapom amit vártam.
2011. jún. 9. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekes vagy és erőszakos.

Így kell ezt csinálni, ha sokszor ismétlitek, a csajban rögzül, hogy a szo.pás egyenlő a bocsánatkéréssel, a megalázkodással, a megalázással. Kiválóan nyomod öregem, így kell ezt csinálni.

Esetleg még alázd is meg néha még jobban. Végül is csak a szex miatt vagy vele, az meg csak a te élvezetedről szól, és tojni kell bele, hogy a másiknak van-e kedve, fáradt-e, kíván-e éppen.


A legjobb út a tartós SM kapcsolathoz, ha a szo.pás és du.gás előtt megalázod, ő nem kíván, csak bocsánatot akar kérni, és hagyja, hogy a kedvedet töltsd rajta.


A helyében kidobtam volna az összes cuccod az ajtó elé, és mehetsz a pi.ába, keresni olyat, akinek ezeket a műsorszámokat előadhatod. Egy borzasztó önbizalomhiányos, szeretéhes lelkisérült csajod lehet, ha ezt hagyja, hogy többször is előadd, és már kb. tíz ilyen volt.


A bunkó nem elég érzékletes leírás arra, minek tartom az ilyen hisztériás, akaratos, csakéncsakéncsakéncsakén kisfiúkat.

2011. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk 1 részről jogos ha ígér valamit az ember a párjának akkor azt illik megtenni ( tökmind1, hogy ha arról van szó hogy elmegy vele valahova, vagy ilyen dolog ). Másrészről utána már tuti nem engedtem volna neki.

Mondjuk nem tudom hány évesek vagytok, de kicsit túlreagáltad az biztos, de nem alaptalan.

2011. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Szerintem meg igazad van, ha elvárja hogy nyaljad, akkor neki szopnia kell, ezt te várhatod el.
2011. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10x igen, de kérlek szépen nem szóltam neki csak megjegyeztem mindig sőt nem is kértem, hogy tegye meg...
2011. jún. 9. 08:18
 5/8 napietus ***** válasza:
62%
szerintem nagyon hülyén oldjátok ezt meg. ilyen dolgokat nem megbeszélni kell, meg beígérni, hanem vagy csinálni, vagy nem. a lány se százas, minek ígérget be ilyesmit. de azért Nálad sincs minden rendben, ha jobban belegondolsz. úgy viselkedtél, mint egy durcás kisfiú. a másik, írtam már máshol is: ez nem cserepiac. ha nem akarod, ne nyaljad. vagy kérte? naugye...ha meg igen, akkor ne követelőzz.
2011. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Figy szerintem ha legközelebb megígéri és mégsem csinálja akkor fogd magad vedd elő és add a szájába:D Szerintem bevállhat:D A csaj lehet azt várja me az én barátnőm is ezt szokta várni:D Szal hajrá!:)


19/F

2011. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

először is a nő nem egy szexjáték!nem lehet ki be kapcsolgatni nagyon szeszélyes tudnak a nők lenni ezt főleg havonta egyszer tapasztaljátok:D

másodszor: nekem is nagyon rossz tud lenni a szopás, ugyanis egyrészt utána fáj az állkapcsom még órákig másrészt a sperma keserű szokott lenni:S vagy legalább nincs jó utóíze.

Lehet hogy a barátnőd sem szereti csinálni ezért húzza az időt, ne szórakozásnak, hanem kötelességnek érzi az egészet viszont nem meri ezt neked megmondani, mert fél, hogy ettől elmegy a kedved idővel tőle.

Beszéljétek meg őszintén ezt a dolgot, mert igenis te kicsit bunkó voltál vele, ő meg kicsit ostoba ha egy ilyen dolgot fél megosztani veled.Ha az én pasim azon nyafogna, hogy jaj miért nem szoptál le, azt mondanám szolgáld ki magad és elmennék,nehogy már kötelezővé tegye,hisz gondolom a te barátnőd sem követeli a nyalást, nem mondja azt lábhoz és nyalj:D

2011. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Huhhh! Az élet nagy problémái...! Nem is tudom, hogy bírod...! XDDDD
2011. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!