Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ezen kiakadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezen kiakadtam, de nagyon? 24/F

Figyelt kérdés

Barátnőm elment nélkülem bulizni, s az aktuális fellépő huszad magával felhívta táncolni egy szám erejéig. Nagyon nagyon kikadtam. Ő nem érti. 24/F

Szerintem nemet kellett volna mondania, hisz barátja van.


2011. aug. 8. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Farok vagy...
2011. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az igen, első...
2011. aug. 8. 17:52
 3/18 nielindi ***** válasza:
meztelenre vetkőzött és vonaglott a szinpadon? vagy mi történt?? attol, h van pasija még táncolhat...
2011. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem randizni hívta az aktuális fellépő, hanem huszadmagával táncolni egy színpadra.

Mit kell ezen kiakadni?

Az hogy barátja van az nem azt jelenti, hogy akkor ássa el magát...

2011. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Bezzeg fordított esetben, hogy ki lenne akadva.
2011. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ne ássa el magát, mert barátja van, de akkor viselkedjen is úgy. Egy nemet kellett volna mondania.
2011. aug. 8. 18:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Miért szerinted az, hogy elmegy egy koncertre és felhívják egy színpadra, de nem mehet fel mert barátja van, az nem egyenlő ezzel?

Következőre azzal lesz bajod ha férfi pénztároshoz áll be fizetni egy tescoban, mert ez kb ugyanaz a kategória.


Most vagy nem mondasz el valamit, vagy érthetetlen a viselkedésed, bocs.

2011. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: hogy érted h nem mondok el valamit???
2011. aug. 8. 18:13
 9/18 anonim ***** válasza:

Én őszintén nem értem ez miért gond?


Nem akarod hogy jól szórakozzon?

Nem azon akadsz ki, hogy megcsókolt mást vagy táncolt mással vagy flörtölt mással, hanem azon, hogy felment a színpadra?

2011. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
te ostoba....
2011. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!