Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátnője lány és nála aludt a tudtom nélkül. Én vagyok a hülye ha ezen nagyon kiakadtam?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy egyébként egy kedves,aranyos lányról van szó,jófej nagyon.Tudom, hogy hosszú évek óta legjobb barátok a párommal és nagyon szoros a kapcsolatuk,mindent megbeszélnek stb...Sosem volt köztük semmi.Mégis nehezen tudtam elfogadni,hogy egy este,mikor összefutottak a barátomnál hosszabbra nyúlt a dolog,a lány egy külön szobában náluk aludt,mert késő éjjel nem akart hazamenni.Nagyon mérges lettem,...más dolgok miatt is már vitáztunk mostanság a barátommal,ez volt az utolsó csepp a pohárban mikor ezzel szembesültem,csúnyán szakítottam vele.Végül nem mentünk szét,de most lelkiismeret furdalásom van,hogy lejárattam magam a dühömmel a párom és a csajbarátnője előtt,és csak nevetnek hogy milyen hülye vagyok,hogy ennyin kiakadok.Közben akinek említettem,azt mondják,ezt ők sem viselnék könnyen.Legyen barátja...lány...de miért nem hívja meg ebédre,vagy kávézni,vagy bármi...Más is kiakadt volna?Kívülállóként talán másképp fest a dolog.
2010. okt. 10. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"de most lelkiismeret furdalásom van,hogy lejárattam magam a dühömmel a párom és a csajbarátnője előtt"


Az könnyen meglehet.


Tulajdonképpen, ha külön szobában aludtak, akkor pontosan mi is volt a baj?

2010. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy hülye...

Bízol benne? mert ha igen, akkor miről beszélünk? ha nem, akkor miről beszélünk? (előbbi esetben nem értem miért kéne aggódni, utóbbi esetben nem értem miért vagy vele...)

nem értem miért olyan furi ez, h. ha jóban vannak, akkor ott alszik ha már ejjde este van, vagy csak úgy egyébként is. Nálam is aludt már ott lány barátom, meg pár napja én is épp ott aludtam egy lány ismerősöméknél (ráadásul nálam is meg náluk is egy szobában aludtunk) aztán mégsem volt semmi.

Azt nem értem, h. ha azt gondolod, hogy megcsal, akkor miért pont ettől gondolod? Egy buliba, egy kávézóban, egy tóparton, egy akárhol ugyanúgy lenne rá lehetősége.

Hmm.. így elsőre ennyi.. :-)

2010. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az,hogy 5 percre lakom tőle és engem nem hívtak át filmezni.De jó lehet hogy kettesben akartak filmezni,régen találkoztak esetleg,nem tudom...csak már sokszor kértem hogy ne hallgasson el dolgokat előlem,mert utána sokkal rosszabb,ha kiderül,mert az jut eszembe,hogy ezen mit nem lehetett elmondani...Volt már pár ilyen apróság.Tudom hogy nem csalt meg,magán a tényen lovagoltam,hogy azért szólhattak volna.
2010. okt. 10. 15:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Ú.Hallod.Az én barátomnak is van egy ilyen nagyon jó "csaj haverja"Sokat vannak együtt,a barátom például valamelyik nap suli után egész délután a csajnál volt,mert,hogy megnézte a csajszik kutyáját meg kajáltak,beszélgettek.Erre én is mérges lettem,szarul esett és féltékeny is voltam.És mellesleg a csajt nem is ismerem személyesen...:S De próbálom magam kontrolálni,ajánlom ezt neked is! ;D
2010. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"hogy azért szólhattak volna."


Most erre írhatnék egy sztorit, aminek nem sok köze van a párkapcsolatokhoz, de nem teszem. Csak gondold meg: az ő szemszögéből, ha egyébként nincsen jelentőséggel a dolog, ráadásul úgyis tudja, hogy téged bántana a dolog - hisz korábban volt vitátok, te magad írtad le -, akkor lehet, hogy nem is tulajdonított jelentőséged ennek a dolognak.

2010. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom h. létezik-e fiú és lány között olyan barátság, amit leírtál, én nem hiszek benne... Az lehet h. nem történt semmi! Velem is volt már olyan h. 1 csajjal aludtam egy szobában és nem volt semmi, bár nem rajtam múlott... :)
2010. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt felfogom az agyammal, hogy nem történt semmi este,meg nyilván nem most fog.Meg tudom hogy nem csinálnának semmit.Csak annyira nehéz elképzelnem,hogy egy nagyon csinos lány ne keltse fel az érdeklődését,csak érdeklődés szinten is...hogy mi lenne ha...De nyilván nincs semmi köztük.Csak akkor is szerintem fiú és lány barátság mindig kicsit több,amit persze értelmes felek kordában tudnak tartani.(és akkor jön aq kérdés,ha már kordában kell tartani mitől barátság,de ez már filozófia :) )De kettesben késő este horrorfilmet nézni...fene tudja,nekem valamiért akkoris fura,ha az agyam felfogja hogy nem történt semmi.
2010. okt. 10. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:

há még szép, h. felkelti. milyen szar lenne már, ha nem keltené. Akkor te sem keltenéd fel az érdeklődését...

Egyébként nem tom, abba próbálj meg belegondolni, h. ha ilyen tök rég óta jóba vannak, akkor nekik az h. együtt vannak, és cisnálnak valamit teljesen természetes. gyakorlatilag észre sem veszi, és bele sem gondol, h. jajj, hát én most a Dórival vagyok, juhuhaheja, mi lesz most... de érdekes...

na... érted mit akarok... ha meg nem, akkor nem tom :)


Valahány valahányas 20/F az elejéről...


20/F :-)

2010. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
aaahajehajajjj... oda se írtam, h. 20/F... szóval akkor a második voltam :)
2010. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Van egy nagyon jó barátom, én is szoktam nála aludni, egy ágyban!!! És nem történik semmi. Csak nincs kedvem hajnali 2-kor hazacaflatni, ha esetleg addig tart a borozgatós-filmezős este. Évek óta így megy ez. A párom egy rossz szót sem szól, azt mondja, megbízik bennem. Hiába mondtam már neki, hogy ha egy pici rossz érzése is van ezzel kapcsolatban, nyugodtan mondja, hiszen megértem. És tudod, igaza van, bízhat bennem, mert mindennél jobban szeretem, és sosem kellene más. A haverom meg tényleg csak haver, mint férfi egyáltalán nem vonz, pedig elég sok csajnak bejön, és rám is azt mondják a pasik, hogy jó nő vagyok.

A fura az, hogy ha a párom van a lány barátjánál, kicsit féltékeny vagyok, pedig nem alszik nála. Egyszerűen csak fura érzés. Nyilván egy szót sem szólok, mert tudom, hogy ez a minimum, amivel viszonoznom kell az ő megértését. :) Szóval mindketten szabadok vagyunk, és azt csinálunk, amit akarunk. Az, hogy van ez a pici rossz érzésem, szerintem egészséges még, hiszen annyira, de annyira jó pasi, okos is, kedves is, miért ne kellene másnak is... :D De bízom benne :) Szerintem te se hisztizz ilyeneken, mert ezzel fogod tönkretenni a kapcsolatodat.

2010. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!