Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátnője lány és nála aludt a tudtom nélkül. Én vagyok a hülye ha ezen nagyon kiakadtam?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy egyébként egy kedves,aranyos lányról van szó,jófej nagyon.Tudom, hogy hosszú évek óta legjobb barátok a párommal és nagyon szoros a kapcsolatuk,mindent megbeszélnek stb...Sosem volt köztük semmi.Mégis nehezen tudtam elfogadni,hogy egy este,mikor összefutottak a barátomnál hosszabbra nyúlt a dolog,a lány egy külön szobában náluk aludt,mert késő éjjel nem akart hazamenni.Nagyon mérges lettem,...más dolgok miatt is már vitáztunk mostanság a barátommal,ez volt az utolsó csepp a pohárban mikor ezzel szembesültem,csúnyán szakítottam vele.Végül nem mentünk szét,de most lelkiismeret furdalásom van,hogy lejárattam magam a dühömmel a párom és a csajbarátnője előtt,és csak nevetnek hogy milyen hülye vagyok,hogy ennyin kiakadok.Közben akinek említettem,azt mondják,ezt ők sem viselnék könnyen.Legyen barátja...lány...de miért nem hívja meg ebédre,vagy kávézni,vagy bármi...Más is kiakadt volna?Kívülállóként talán másképp fest a dolog.
2010. okt. 10. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Csak annyira nehéz elképzelnem,hogy egy nagyon csinos lány ne keltse fel az érdeklődését,csak érdeklődés szinten is..."


Előttem szóló már megválaszolta. Természetes, hogy egy szép nő felkelti egy férfi érdeklődését, akkor is, ha a férfi párkapcsolatban van.


"De kettesben késő este horrorfilmet nézni...fene tudja,nekem valamiért akkoris fura,ha az agyam felfogja hogy nem történt semmi."


A nőknek a pasikról alkotott sztereotipikus képe, ugye-ugye? :) Mert a legtöbb pasi csak dugni akar, és mert a legtöbb férfi nem tudná megállni, hogy egy ilyen helyzetben meg ne csalja a párját... sztereotípiák... legyünk már annyira felnőttek, hogy ne általánosítsunk mindenben.

2010. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien válaszoltok.Próbálom próbálom... A szakítás ötlete is ezért merült fel bennem,mert hirtelen azt éreztem mi jön még ez után...és megszoksz vagy megszöksz a dolog.Ennyi.Deeee nem ő az egyetlen lány barátnő(de ő kétségkívül a legszimpibb nekem ennek ellenére vagy ezzel együtt),csak már nem bonyolítanám a storyt,meg nem a gyarokikerdesek oldja meg az életem na :)


Gondolkodom hogy meghívom a lányt egy teára vagy sütire,nem mentegetőzésképp,csak hogy az én szemszögem is lássa már,mert nyilván még találkozunk a jövőben is.Mjad még meglátom...

2010. okt. 10. 16:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha egy ágyban aludtak volna, még értenélek.
2010. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:mintha csak a párom hallanám... Amúgy lehet azért is viselem nehezen,mert eddig egyetlen kapcsolatomban sem találkoztam hasonlóval.


Egyébként erre a megcsalás dologra van az a mondás,hogy ha egy férfi csal a nő rögtön azt kérdezi:de szereted?ha egy nő csal a férfi azt kérdezi:de lefeküdtél vele?Értitek a különbséget ugye?Ha most őszinte leszek hozzátok és magamhoz is,azt mondom talán az a fene nagy lelki kötődés jobban bánt mintha egyszer valaha lefeküdtek volna és kész.De....az agyam tudja, hogy ez is marhaság,hiszen azért van velem,mert jó.Csak elrontom a kirohanásaimmal :/.Azért azt mondom egy kapcsolatban ketten vannak,nem akarom csak azt mondogatni hogy én legyen toleráns és ennyi,megegyeztünk,hogy ha lehet inkább legyen őszínte,annak jobban fogok örülni :)

2010. okt. 10. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!