Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ezen kiakadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezen kiakadtam, de nagyon? 24/F

Figyelt kérdés

Barátnőm elment nélkülem bulizni, s az aktuális fellépő huszad magával felhívta táncolni egy szám erejéig. Nagyon nagyon kikadtam. Ő nem érti. 24/F

Szerintem nemet kellett volna mondania, hisz barátja van.


2011. aug. 8. 17:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, végülis ezen akadtam ki.
2011. aug. 8. 18:19
 12/18 A kérdező kommentje:
Ne riszálja már ott magát fiú táncos-énekeseknek.....
2011. aug. 8. 18:19
 13/18 anonim ***** válasza:

Úgy értettem a "nem mondasz el valamit", hogy a tánc mibenlétéről annyit írtál, hogy huszadmagával felhívták egy színpadra táncolni.

Ha ez a tánc ölbeülős sztriptíz volt, akkor érthető lenne, hogy mi a gondod, de így nem érthető, így szimplán hülyeségnek tűnik.


Mi az hogy ne riszálja magát az énekesnek, ezekszerint be fogsz rágni ha ezentúl elmegy valahova táncolni? Ugyanis akárhova megy, ott lesznek hapsik, és ha táncol, akkor "nekik fogja riszálni magát".

A legrosszabb fajta féltékenykedő vagy, és még csak 24 éves, szerintem akadj le erről a témáról, mert 40 éves korodra akármilyen nő életét pokollá fogod tudni tenni. Akkor már a boltba se fogod elengedni a párod.

2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Okés, próbálok am változni mert ln is tudom, hogy ez így nem jó.
2011. aug. 8. 18:49
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva, nem nem normális. Egy koncerten voltatok, ahol szoktak felhívni csajokat a színpadra...ebben semmi sincs. Majd ha félmeztelenre vetkőzik, és rúdtáncot lejt a színpadon akkor már kezdetsz kiakadni.


Fel kéne fogni, hogy nem a tulajdonod, hogy te eldöntsd mit szabad neki, és mit nem. Ezzel a birtoklási vággyal tudod majd a legjobban elvadítani magadtól.

2011. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Próbálok változni.
2011. aug. 8. 18:55
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a féltékenységgel az a baj, hogy ilyenkor magadban nem bízol. Mert elhiszed, hogy valaki más többet tud neki adni mint te. Ezt ne hidd, hanem próbálj neki mindent megadni...ráadásul egy idő után be is vonzod a dolgokat. És minél szorosabban fogod a láncot, annál jobban el akarja majd szakítani.


Van egy mondás Engedd el, hogy megtarthasd!

2011. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :) főleg neked utolsó :)
2011. aug. 8. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!