Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajta van egy nő adatlapján....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajta van egy nő adatlapján. Jogos hogy kiakadtam?

Figyelt kérdés

A barátomat megláttam egy másik lány adatlapján, édesemnek írta, meg szerelmemnek, meg küldözget neki az üzifalára hogy szeretlek, életem, stb.

Tudom hogy sok ismerőse van, sok lánnyal beszél, ezt elnézem neki, de ezzel azt hiszem túllőtt a célon.

Rákérdeztem, azt mondta csak egy régi ismerős, csak szerelmes belé már rég, plátói szerelem ez, és az is lesz, és sose volt köztük semmi és nem is lesz ( már csak a távolság meg a korkülönbség miatt se, barátom 27, a csaj 16 ) és nem akarta megbántani, és majd lesz neki barátja, fiatal még, majd abbahagyja.

Elmondtam neki hogy ez nem tetszik, rosszul esett. Azt kérte hogy ne aggódjak, nem is találkoztak, mert engem szeret, és csak én vagyok neki, majd beszél vele. Fordított esetben ő is ezt tenné, meg féltékeny lenne.

Szerintetek higgyek neki?

És mit tegyek, hogy viselkedjek?

Nem akarom elveszíteni,mert szeretem.


2011. jan. 29. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha, téged meg jól felültetett. Az, hogy nem akarja megbántani, ez már elég érv szerinted, hogy csak úgy flörtölhessen vele? Én a helyedben rég lapátra tettem volna.
2011. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a csajnak is megírnám, hogy egyáltalán nem tetszik, hogy ilyen képeket tesz ki a barátomról.
2011. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

így ismeretlenül azt mondom, hogy higgy neki, de te tudod milyen ember.


Amúgy ismerek ilyen őrült nőt én is, még durvább dolgokat is csinált, szóval simán hihető nekem, amit a barátod mond:)

2011. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá a csajnál. ;)
2011. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A 16 éves kiscsajok néha életveszélyesen hülyék és szeszélyesek..:P


Bár én nem hagynám annyiban a barátod helyében..

Rendesen rápirítanék erre a libára..


Szokatlanul lazán kezeli ezt a dolgot

2011. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de a kiscsajnak nem fogok írni, már volt hasonló tapasztalatom, mindig én leszek a rossz, úgyis védi az igazát, meg nem hiányzik nekem hogy egy kis tizenéves ócsároljon.

Meg annál jobban fog tapadni a barátomra.

2011. jan. 29. 13:31
 7/13 anonim válasza:
100%

Ahogy olvastam, úgy vettem le a dolog lényegét, hogy nem érdekli a barátod hogy miket írogat neki a kislány , mert tök közömbös.. De azért, mégis kinnt hagyja a neki szánt kedveskedő édesem szavakat ? Talán mert jól esik neki látni, hogy tetszik valakinek, az ego-jának ez egy kellemes érzés lehet minden bizonnyal, ámbár tényleg nem történt, történhet köztük semmi. Ezzel talán neked is üzen, hogy -Nézd , milyen jó pasi vagyok? tetszem valakinek.legyél büszke rám.- :D lehet hogy ostobának tűnik ez a kérdőmondat, de az emberi elme néha ilyen...

A baj akkor van, ha a barátod több figyelmet fordít rá, nagyobb volumenű érzelmeket közvetít felé, mintsem feléd. nyilvánosan, akár.

Addig, ameddig ez nem történt meg, mert csak hagyja, hadd történjenek a dolgok, de komolyan nem tulajdonít neki ábszolút semmi jelentőséget, rá kell hagyni.

Bízol benne? igen? Akkor érzelemmentesen kell kezelni ezt a helyzetet.

Ha egyébként jól megvagytok, és semmilyen téren nincs különösebben nagyobb probléma, akkor ne aggódj.

Majd csak akkor, ha tényleg, kölcsönösnek tűnik. De akkor viszont, fel is út le is út. Hogy triviális legyek. :)EZ idővel kiderülne..

Dehát szerintem, ebben az esetben hagyni kell ezt, mert NEM gondolnám hogy a hátad mögött ők szövögetik a kettejük közti kapcsolatot..

Te csak viselkedj úgy, ahogy egyébként szoktál, ahogy belédszeretett, vidámkodjatok, élvezzétek egymást.. ;)

2011. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13:25-ös vagyok


én 16 vagyok, és nagyon idegesít a sok nyomulós p*cs, akik miatt a barátom féltékeny. ő 19, egyszer már szakítani is akart ezek miatt.. :/ az a baj, hogy próbáltam lerázni őket kedvesen, aztán bunkón, de végül nem sikerült. figyelmen kívül hagyom a dolgaikat, és nem válaszolgatok a hülyeségeikre.

nálunk az volt, hogy a barátom a jelenlétemben rákérdezett a dologra egy nagyon rámenős gyereknél. persze, rögtön rám írt a srác, hogy a barátom milyen egy féltékenykedős bunkó és meg akarja őt verni, és közölte vele, hogy én az ő tulajdona vagyok BLAAABLALBLBLBLA.

a kapcsolat alapja a bizalom.

2011. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úristen nehogy higgy neki, vszeg tűzögette melletted azt a csajt..
2011. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ChatNoir!

Köszi a választ! Nem, ő semmit nem reagál rá. NEm ír vissza neki, nem kommenteli, semmit.

Igen, egy alapfokú egoizmus mindig is volt benne, szereti ha tetszik a nőknek, de melyik pasi nem????

2011. jan. 29. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!