Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2évig nem akart menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2évig nem akart menni sörözgetni de már szeretne néha a tesójaval, nem tudom elengedni, félek h nem csak sörözésröl lenne szó félek h megcsalásra készül, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A "sörökről"-t hogy sikerült "sörögröl"-re rövidíteni?:)


Most amúgy a korábbi pasijaid hiábi miatt akarod büntetni? Nem irigylem a srácot.

2011. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Értem,hogy mire gondolsz!És te elengeded a férjedet a discóba is?
2011. jan. 26. 19:36
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Lehet én leszek a k*csög, de nem normális amit csinálsz. Én ilyen nőt már rég elhajtottam. Nekem ne mondja meg senki, hogy mikor kivel hova mehetek. Ez abnormális
2011. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Te meg a hibái helyett hiábit irtál
2011. jan. 26. 19:43
 15/21 napietus ***** válasza:
100%

oda nem jár :) de pl. kártyázni igen, meg vadászni is. én meg eljárok minden hónap második szombatján a barátnőimmel ide-oda. van, hogy csak vacsizunk, van, hogy színház, van, hogy buli. meg lovagolni is járok, oda sem jön velem. a teniszpályára sem. társadalmi eseményekre persze együtt megyünk, meg néha spontán vacsizni, moziba vagy vendégségbe is. de tudomásul kell venni, hogy én pl. unom a kártyát, ő meg nem tud teniszezni. attól még nem fosztjuk meg egymást a kikapcsolódás lehetőségétől. van elég gond meg munka a hétköznapokon :)


és ez az "engedés" dolog nem így működik. önálló felnőtt emberek vagytok mindketten, tessék úgy kezelni a másikat, és magadat is! ha discoba akarna menni, lelke rajta :P

2011. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagy köcsög,őszinte vagy az őszinte embereket szeretem
2011. jan. 26. 19:47
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon hasonlítasz viselkedésileg egyik haverom barátnőjére. A srác se mehet sehova nehogy megcsalja véletlenül.De annyira, ideges tud lenni, ha mondjuk edzésre hívom a srácot és ő oda nem jön,mert hülyeségnek tartja, akkor majdhogy nem legyilkolna legszívesebben.:D
2011. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam az a bulizós közösségi gyerek, de ahogy fejlődik a személyiségem, én is igénylem az eljárogatást. Mivel a barátnőm nem a legjobb, így lehet hogy több is lenne mint italozgatás, de a maximumig szerintem nem mennék el. Ez mind a kapcsolatotoktól függ. Egy biztos, ha tiltod megfojtod, és magad alatt vágod a fát!
2011. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a barátod edgedélyt kér arra hogy testvérével megigyon 1 sört nem tudom eléképzelni hogy be lehet fenyítve szerencsétlen ember

téged meg úgy vágnálak szájon hogy ki se fejtem bővebben

fogadok te mászkálsz ahova csak akarsz az urad meg pitizik hogy had menjen el valahova


és ha megcsal?

1 ha akarja úgyis megteszi

2 ha megteszi nem adod meg neki amit akar

3 így jártál

2011. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem válaszolónak.Bárhol meg tud csalni,ha megakar,ahhoz nem kell sőrőzgetni menni.Ja én a pasidnak üzenem,hogy szóljon neked mikor menni akar,öltözzön fel,adjon egy puszit és induljon.De addig ne süllyedjen,hogy kéreckedik.
2011. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!