Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2évig nem akart menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2évig nem akart menni sörözgetni de már szeretne néha a tesójaval, nem tudom elengedni, félek h nem csak sörözésröl lenne szó félek h megcsalásra készül, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:07
1 2 3
 1/21 Moszuke ***** válasza:
100%
hát ja.. megeshet, hogy megcsal a testvérével.
2011. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen ki akar mozdulni néha? Amúgy mennyi idősek vagytok?
2011. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol benne, akkor elengeded. Ha nem bízol benne, akkor nagyobb problémák is vannak 1 sörnél.
2011. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az anyja, nincs jogod megtiltani semmit. Ha meg akarna csalni, azt nem ilyen nyíltan tenné.
2011. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Javaslom, hogy amíg ő sörözik, te tanulj nyelvtant.
2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Moszuke nagyon vicces vagy!

Azért rövidítettem,hogy bele férjen a 250 karakterbe amit írtam és nem azért mer nem tudok írni annyi az egész,hogy nehéz bízni sok csalódás után!

2011. jan. 26. 19:19
 7/21 napietus ***** válasza:

ma 19:11, egyetértek :) amúgy nem gondolod, hogy fullasztó érzés, ha valakinek folyton a nyakán lóg a barátnője? csoda, hogy eddig bírta melletted...meg mi az, hogy elengedni? nem vagy az anyja, sem a törvényes gyámja, sem a nevelőtisztje...2 éve vagyok férjnél, de "engedélykérés" még házasságban sem divat, nemhogy ha csak együtt jártok...sürgősen vizsgáld felül a világról és az emberi kapcsolatokról meglévő elképzeléseidet, mert különben később komoly gondjaid lesznek! és nem csak a mostani pároddal, hanem általában az életben...én szóltam :)


29/N

2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én 25 éves a párom 27
2011. jan. 26. 19:21
 9/21 napietus ***** válasza:
akkor főleg...nem vagy már gyerek, tessék felnőttként viselkedni...irgumburgum :)
2011. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hogy jössz te ahhoz h megszabd neki h elmehet e 1-2 sörre?pláne a tesójával??nem félsz h pont ezért fog megcsalni vagy elhagyni?senki nem kér hosszu távon egy ilyen párból.....remélem érted mire akarok kilyukadni.
2011. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!