Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A francba is nem vok én vonalkódolvasó. Ezek jelek v mi?

Figyelt kérdés

a srác az oszttársam. mindig odaül mellém szünetben beszélgetni, meg ugye mögöttem ül a közös legjobb haverunk is (ergo hárman barátok vunk). de ő mindig mellém ül. felém fordul a széken, néz a szemembe. mindig együtt ebédelünk, sokszor felmünk hozzá a lakására, csak sajni nem kettesben mert mindig jön a fenntemlített haverunk is. újabban a fenekemet szokta csapkodni meg ilyenek....állandóan húzza az agyamat, ugrat stb... meg ugye szoktunk egymás ölébe is ülni. nem zavarja ha egymáshoz érünk. akk ezek fölfoghatók jeleknek, vagy csak a fiú-lány barátság zavaros kellékei??


15/l


2011. jan. 23. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes csak nagyon béna...
2011. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Offthewall ***** válasza:
hát nem, ezek eléggé szexuális töltetűek, mármint ha teljesen barátként tekintek 1 csajra ritkán esek a seggének neki, nem illik ^^ Csak talán nincs töke elhívni 2-esbne vhova. HA bejön neked mint pasi, akkor utalj rá egyértelműen, vagy ESETLEG hívd el te vmi randi féleségre, hidd el manapság nem ciki, kicsit bátorítsd ha bejön neked. Bár én a helyében kezdeményeznék. 15/F
2011. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek nem kellékek.xd

Ezek azok h tetszel neki.:)

És mond meg a haverotoknak h ne haragudjon szeretnétek ketten lenni.:) Meg úgy kell csinálni h ne tudjon róla h mentek fel hozzá.

16/F

2011. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dehát már nem tok mit csinálni...ennyire nem lehet rájönni mit akarok?? ennyire csak nem hül_ye...meg az elhívós dolgok gázosak mivel a legjobb haverok vunk.
2011. jan. 23. 22:21
 5/7 A kérdező kommentje:
de ő hívja mindig őt is...elvégre mindkettőnk barátja
2011. jan. 23. 22:21
 6/7 A kérdező kommentje:
de múltkor tett egy olyan kijelentést, egy büfögés után, mikor ezt megjegyeztem neki és ott volt a közös hacverunk is, azt mondta h ha tetszenétek akk zavarna. csak az az érdekes eddig sose csinált olyat csak akk először
2011. jan. 23. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki:) a fiúk igy mutatják ki,hogy tetszel nekik:)Gyerekes tudom,de ez van;)15/L
2011. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!