Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan a részemről hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan a részemről hogy elzavartam a francba a barátomat vagy nem kellett volna? :S

Figyelt kérdés

A dolog úgy néz ki, hogy elkezdett hülyéskedni, hogy ő neki is kellene fészbuuk, és hogy majd tölt fel magáról jó csávós képeket (igen, ezt a kifejezést használta)hogy mindenki lássa milyen jól néz ki. Ezt az egészet csak hülyéskedve mondta, én meg elkezdtem őt kérdezgetni hogy minek tenne fel magáról pózolós képeket???? Mi szükség van rá, talán össze akar szedni valakit? Eddig leszarta az egész féészbukot meg minden más oldalt is. Ezzel nagyon felidegesített. és meg sem említette, hogy közös képeket is tesz fel. Nagyon felhúztam magam, és mondtam neki hogyha ezt akarja, akkor biztos azért mert csajozni akar, és mondtam neki hogy tűnjön haza. Nem próbáltam megmagyarázni, hogy ugyan már ő csak hülyéskedett, pedig máskor is van ilyen hogy direkt hülyéskedik hogy engem bosszantson aztán a végén normálisan mondja hogy csak hülyeség volt. (vagyis MOST annyit mondott csak, hogy jó akkor tenne fel olyan képet is amin ketten vagyunk, de most miért baj hogy ő tenni akar fel magáról "csávós" képeket) Miért akar szerintetek beregisztrálni?

5év, 22L. 29 F


2011. jan. 13. 09:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod ezt az egészet egy kissé...
2011. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ezt olvasva, nehéz elképzelni, hogy 5 éve együtt vagytok és hogy "érett" felnőttek vagytok. Így a kb 16 éves tinik viselkednek egy 2 hetes kapcsolatban. Persze , hogy rosszul tetted, hogy elküldted. Az sosem megoldás, hogy magyarázat, beszélgetés nélkül csak elküldöd. Így hogy tudna esetleg változtatni a viselkedésén ha nem beszéled meg vele.
2011. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%
A feltekenyseged tiszta potya!ha megakarja tenni ugyis megteszi, anelkul hogy te kiverned neki a vezerhisztit!S igen...tudd meg hogy mindenkinek jol esik ha dicserik meg a ferfiaknak is!Az en baratomnak is rengeteg "macsos" kepe van, es nem rakott fel egy kozos kepet sem:) De ez nem jelent semmit! :-j ha csajozni akar hat tegye, h majd en is pasizhassak:P:)) es 5ev utan?:)haat
2011. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy dedós szint, de felnőtt emberek vagyunk.

Azért idegesített fel nagyon, mert ő előttem sosem merne belépni ilyen közösségi portálokra, mindig csak akkor ha én nem vagyok ott, hogy még egész véletlenül se lássam meg hogy ő mit csinál. És volt már arra példa, hogy amikor nagyon ritkán belép (pl negyed ÉV alatt 1x) akkor azt a SAJÁT gépén teszi, és látom az előzményekbe hogy a volt csaját nézi meg!!! Most akkor szerintetek mi a francért kellenek neki az új képek, az új(1éves) drága autójával együtt?? Imponálni akar talán valakiknek???

2011. jan. 13. 09:57
 5/35 anonim ***** válasza:
Neked nincs humorérzéked.
2011. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Lehet ... :S
2011. jan. 13. 09:58
 7/35 A kérdező kommentje:
De egyébként ha meg ÉN tennék fel magamról "CSAJOS" képeket akkor minden baja lenne vele, leszedetné velem!!
2011. jan. 13. 09:59
 8/35 A kérdező kommentje:

És szerintetek ebben a helyzetben mi lenne a normális teendő? Hagyjam pihenni a dolgot pár napig és ne keressem (biztos ő sem fog) Vagy hívjam fel még ma?? :S

Nagyon szeretem és igazából bánom is meg nem is hogy így felhúztam magam, csak háát én nagyon féltékeny vagyok, de ezt ő is tudja ...

2011. jan. 13. 10:03
 9/35 anonim válasza:
76%

Ilyen nőktől kíméljen meg engem az atyaúristen mint te! 22 évesen olyan az agyad, mintha egy kis majomnak, tegyük fel egy csimpánznak a fél agyát ültették volna a te helyedre. Gondolom mindenért hisztizel és bajod van menstruáció nélkül is. Komolyodj meg, és ne ilyen baromságokkal fáraszd az embereket. Egyébként 29 évesen a pali is igen gyermeteg lehet ha ő ilyennel akar pattogni, hogy ő most ki akarja rakni a "jó" csávós képeket.

Valószínűleg már nem voltál neki elég, és újdonságokra vágyott, új nők bókjaira, kapcsolatba akart lépni más nőkkel is. Végül is ha szakítottál, jól tetted mert már kihűlt a dolog, de az Istenért!!!!! KOMOLYODJ MEG 22 ÉVESEN!!!!!!

2011. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

10:03-as kösz!!

megpróbálok megkomolyodni! Nem szoktam hisztizni, ha meg igan, akkor csak ilyen féltékenység jellegű dolgokból kifolyólag ami ritkán van. lehet túlreagáltam télleg. de nekem Ő az első kapcsolatom! Jogos, ha félek, hogy elveszítem, mert még mindig nagyon szeretem...

2011. jan. 13. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!