Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan a részemről hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan a részemről hogy elzavartam a francba a barátomat vagy nem kellett volna? :S

Figyelt kérdés

A dolog úgy néz ki, hogy elkezdett hülyéskedni, hogy ő neki is kellene fészbuuk, és hogy majd tölt fel magáról jó csávós képeket (igen, ezt a kifejezést használta)hogy mindenki lássa milyen jól néz ki. Ezt az egészet csak hülyéskedve mondta, én meg elkezdtem őt kérdezgetni hogy minek tenne fel magáról pózolós képeket???? Mi szükség van rá, talán össze akar szedni valakit? Eddig leszarta az egész féészbukot meg minden más oldalt is. Ezzel nagyon felidegesített. és meg sem említette, hogy közös képeket is tesz fel. Nagyon felhúztam magam, és mondtam neki hogyha ezt akarja, akkor biztos azért mert csajozni akar, és mondtam neki hogy tűnjön haza. Nem próbáltam megmagyarázni, hogy ugyan már ő csak hülyéskedett, pedig máskor is van ilyen hogy direkt hülyéskedik hogy engem bosszantson aztán a végén normálisan mondja hogy csak hülyeség volt. (vagyis MOST annyit mondott csak, hogy jó akkor tenne fel olyan képet is amin ketten vagyunk, de most miért baj hogy ő tenni akar fel magáról "csávós" képeket) Miért akar szerintetek beregisztrálni?

5év, 22L. 29 F


2011. jan. 13. 09:40
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Szimpatikusan reagáltál a válaszomra, pedig picikét bunkó volt. Amiért elnézést. Én 26 leszek egyébként, volt egy 5 éves kapcsolatom, ami tökéletesen működött, de az utolsó évben már kezdett kihűlni. Mi soha nem veszekedtünk, meg volt a bizalom, emiatt nem volt féltékenység soha, és minden meg volt az első 3 évben napi 2x szex is. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ami aztán elkezdett kevevesebb, ekvesebb lenni végül már semmi nem volt, ha a fenekét megfogtam már odribált. De a szeretet megvolt és sok mind1, egyébként én akkor kezdtem el jobban keresni ami a nőknek is imponált, és hirtelen rengeteg szép nő vett körül, persze nem tettem fel a luxusautómmal és a drága órámmal képet, egyszerűen bókoltam ismerkedtem és jól esett. Valószínűleg a párod is ebben a szakaszban van, mint én akkor, hogy már más nők érdeklik de konkrétan nem mer megcsalni, ami később átfog menni megcsalásba akár mekkora is a love és akár mit is fog hazudni, mondani... meg fog csalni.

Én szakítottam, mielőtt meglett volna a félrelépés. Már nem bírtam a frigidségét! Szerintem ez a hajó már elúszott, és szerelem nem lesz soha, vagy megmarad megszokásnak, de ő idővel félre fog lépni.

2011. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok frigid, nálunk 5 év után is van szex és nem havi 1-2x, bár tény és való hogy sokkal kevesebb. Mindenbizonnyal sokan megtapasztalták már, hogy az első évben minden jól megy, a nő is és férfi is 100%os oldalát mutatja, aztán az évek múlásával egyre kezd minden laposodni. Én a páromat sokkal jobban szeretem MOST mint az elején, és sokkal többet is foglalkozom vele. A külsőmre is adok, és sok bókot kapok más pasiktól, csak azt nem értem hogy barátom miért akar ilyes féle képeket feltölteni magáról ha az ő állítása szerint csak engem szeret, nem kell neki más, bízzak meg benne meg hasonló válaszokat ad.
2011. jan. 13. 12:48
 33/35 A kérdező kommentje:
* bár tény és való hogy sokkal kevesebb MINT AZ ELEJÉN (ez lemaradt)
2011. jan. 13. 12:48
 34/35 anonim ***** válasza:

11:26-os vagyok:)

Mivel mi együtt élünk..nem rakhatom ki:)

De az ő szülei olyan messze laknak hogy ha náluk összeveszünk (ez általában igy szokott lenni:)) , hazafelé van időnk ordibálni kirakni egymást a kocsiból, szakitani,és végül kibékülni is.

Nálunk ez igy megy....igaz néha kész vagyok idegileg, de igazából egy kapcsolatban nagyon sokat fejlődik az ember. Megtanul kicsit elnézni, meg tolerálni dolgokat:)

Meg ő amugy olyan hogy ha azt mondom neki jó akkor vége....azt válaszolja hogy oké..legalább megszabadul tőlem....:)

Persze mikor kibékülünk mindig mondja hogy nem hagyna el, és tőlem akar később gyereket, családot:)

Én 22 vagyok ő 26.

Szerintem irj neki egy smst.hogy neharagudj nem akarok hülyeségeken veszekedni. És hivd át, találkozzatok!

2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
szerintem túlreagáltad...nincs ebbe semmi hogy facebookra regisztrál és rak fel képet.Meg te mondtad hogy viccelt...
2011. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!