Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan a részemről hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan a részemről hogy elzavartam a francba a barátomat vagy nem kellett volna? :S

Figyelt kérdés

A dolog úgy néz ki, hogy elkezdett hülyéskedni, hogy ő neki is kellene fészbuuk, és hogy majd tölt fel magáról jó csávós képeket (igen, ezt a kifejezést használta)hogy mindenki lássa milyen jól néz ki. Ezt az egészet csak hülyéskedve mondta, én meg elkezdtem őt kérdezgetni hogy minek tenne fel magáról pózolós képeket???? Mi szükség van rá, talán össze akar szedni valakit? Eddig leszarta az egész féészbukot meg minden más oldalt is. Ezzel nagyon felidegesített. és meg sem említette, hogy közös képeket is tesz fel. Nagyon felhúztam magam, és mondtam neki hogyha ezt akarja, akkor biztos azért mert csajozni akar, és mondtam neki hogy tűnjön haza. Nem próbáltam megmagyarázni, hogy ugyan már ő csak hülyéskedett, pedig máskor is van ilyen hogy direkt hülyéskedik hogy engem bosszantson aztán a végén normálisan mondja hogy csak hülyeség volt. (vagyis MOST annyit mondott csak, hogy jó akkor tenne fel olyan képet is amin ketten vagyunk, de most miért baj hogy ő tenni akar fel magáról "csávós" képeket) Miért akar szerintetek beregisztrálni?

5év, 22L. 29 F


2011. jan. 13. 09:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
51%
A barátod jól járt, h elzavartad.
2011. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Hat eleinte en sem biztam a baratomba, aztan megtudtam minden oldalra a kodjat es neha szoktam leskelodni...tudom hogy o is azt csinalja:)) meg a tarskereson is fentvan, es az sem zavar, mert tudom hogy tart hozzam es nem lenne ertelme hogy megcsaljon, pedig neha szegenyt ugy kiboritom hogy kishian felpofozna, de hat ha mindig rendes kislany lennek akkor nem lenne olyan izgi:D Es szerintem nyugodj meg...szoval...egyszer minden veget er, es ne pazarold az idod buta kerdesekre, es lehetetlen valaszok olvasasara! :)21L
2011. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ha én fel akarnék szedni valakit, biztosan nem egy közösségi oldalon tenném.
2011. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok légyszi! Köszi!
2011. jan. 13. 10:45
 15/35 anonim ***** válasza:

Jesszusom. Ezek milyen kapcsolatok lehetnek, amiket itt írtok? Semmi bizalom, semmi párbeszéd, leskelődés meg ilyenek? Sajnálom mindannyiótokat

ŐSZINTESÉG

2011. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Te biztos vagy vagy 40 éves!
2011. jan. 13. 10:50
 17/35 anonim ***** válasza:

Mindketten leskelődtök, és te ezen mosolyogsz? Hát gratulálok...(a 21 éves lánynak)

Kérdezőnek meg: tényleg túlreagáltad, bár azt nem értem, minek nézegeti párod a volt barátnője adatlapját (ez is persze akkor lényeges, ha gyakran nézi meg).

Meg különben is, öt év alatt csak ilyen szintre sikerült eljutnotok? Elszomorító.

22/L

2011. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

semmi humorérzéked... ilyen betegesen féltékenynek lenni... :S

azért 5 év után nem így kéne mennie a dolgoknak. mellesleg pont ezzel a viselkedéssel ártasz a kapcsolatotoknak...

nézd az ő helyzetéből: hülyéskedik egy sort, erre a barátnője elzavarja. hisztizel, féltékenykedsz, bizalmatlan vagy. én nem akarnék ilyen társsal együtt lenni az tuti.


25L

2011. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Igen mosolygok, mert mindketten tudjuk hogy belepunk egymas hi5ere, feszbukkjara, stb.szoval nincs titkolni valonk egymas elott, talan ennek mosolygok, es minden masnak is:))mert en soha nem felejtem el hogy...egyszer minden veget er:) Es minden rossz dolgot kerulni kell:D...
2011. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Te tudod...Azért egymás oldalaira belépkedni nem normális dolog, vagy legalábbis az én olvasatomban nem a feltétlen bizalom jele. Az, hogy semmi sem tart örökké, sablonos duma, és nem is indokolja azt, amit ti csináltok.
2011. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!