Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan a részemről hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan a részemről hogy elzavartam a francba a barátomat vagy nem kellett volna? :S

Figyelt kérdés

A dolog úgy néz ki, hogy elkezdett hülyéskedni, hogy ő neki is kellene fészbuuk, és hogy majd tölt fel magáról jó csávós képeket (igen, ezt a kifejezést használta)hogy mindenki lássa milyen jól néz ki. Ezt az egészet csak hülyéskedve mondta, én meg elkezdtem őt kérdezgetni hogy minek tenne fel magáról pózolós képeket???? Mi szükség van rá, talán össze akar szedni valakit? Eddig leszarta az egész féészbukot meg minden más oldalt is. Ezzel nagyon felidegesített. és meg sem említette, hogy közös képeket is tesz fel. Nagyon felhúztam magam, és mondtam neki hogyha ezt akarja, akkor biztos azért mert csajozni akar, és mondtam neki hogy tűnjön haza. Nem próbáltam megmagyarázni, hogy ugyan már ő csak hülyéskedett, pedig máskor is van ilyen hogy direkt hülyéskedik hogy engem bosszantson aztán a végén normálisan mondja hogy csak hülyeség volt. (vagyis MOST annyit mondott csak, hogy jó akkor tenne fel olyan képet is amin ketten vagyunk, de most miért baj hogy ő tenni akar fel magáról "csávós" képeket) Miért akar szerintetek beregisztrálni?

5év, 22L. 29 F


2011. jan. 13. 09:40
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
10:59-es miért úgy állsz hozzá hogy egyszer minden véget ér? szerinted a ti kapcsolatotok is egyszer majd véget ér a barátoddal??
2011. jan. 13. 11:04
 22/35 anonim ***** válasza:
10:46-os vagyok és nem 40 hanem 23 vagyok ;)
2011. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Vicces....de én is ilyen vagyok néha. :)

4 éve vagyunk együtt, a barátom autószerelő, multkor bejelölte facebookon egy gyönyörűszép csaj, ő visszajelölte. Csak véletlenül kattintottam a pasim adatlapjára (egyébként nekünk van egy egy kép oszt annyi...nem kell több szerintem)

és felhivtam hogy ki ez a csaj?

Erre ő hogy nem tudja nem ismeri csak visszajelölte....én persze felháborodtam h ha nem ismeri minek jelöli vissza...aztán persze kijött belőle hogy egyszer szerelték a csaj pasijának a kocsiját és a csaj biztos emlékezett rá....

Akkor az volt abajom-hogy akkor meg mi a francnak tagadja hogy ismeri....Volt egy kis orditás de kibékültünk...De már azt akartam hogy mindketten regisztráljunk ki...ő meg hogy azért se

Rá egy hétre elmentünk a pasimékhoz, és az öccse elkezdi hogy jaj képzeld tesó a multkor rámirta az a csaj.. ki is ---a pasim meg egyből rávágta hogy Kinga???-aha igen...hogy hol nyitotatk uj műhelyt, meg hogy miért hagyták ott őket....(azt a várost)

Ott vihogtak..az öccse elkezdi hogy na az hogy milyen jó nőőő, meg gazdag, én meg csak álltam az ajtóba..a pasim tudta hogy a multkor is már ezen veszekedtünk, és csak annyit birt kinyögni röhögve hogy az én barátnőm is szép..

Hát úgy felment bennem a pumpa, egész hazáig veszekedtünk, mert szerinte hisztis p.csa vagyok.....

Igazából az esett rosszul hogy nem állitotta le a tesóját, hanem láttam rajta hogy na tényleg jó nő az a csaj..aki azóta szingli is....aztán megint előjött hogy biztos irkál vele ő is facebookon...stb stb...

Kibékültünk, de tudom hogy ő ezt csak ugy fogta fel hogy a semmiért hisztizek.

Végülis a csaj teljesen máshol lakik mint mi, még messzebb jár suliba, kapcsolatot meg nem tartják, mi méhg együtt élünk a pasimmal. Úgyhogy no para amig csakis az enyém!

Bocs hogy regényt irok, én megértelek. Néha bizonyos szituációk rosszul jönnek le, a pasik meggondolatlanul, bután és férreérthetően fejezik ki maagukat. Mi meg nők vagyunk, féltékenyek, irigyek, és várunk arra a bizonyos nagy bocsánatkérésre, meg arra hogy minket istenitsenek más nők helyett!

Béküljetek ki:)

2011. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem ugy ertem hogy vege lesz a kapcsolatunk, hanem ugy hogy telik az ido, oregedunk, megvenulunk, (s akkor miert kell a rossz dolgokra emlekezzunk)s majd meghalunk!Ezzel jo ha mindenki tisztaba van:)
2011. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egyáltalán nem baj hogy regényt írsz, örülök hogyha valaki megosztja velem a saját sztoriját! Úgylátszik hogy akik egyet értenek velünk azok általában szintén nők, és voltak már hasonló helyzetben. A többiek meg nem is akarják megérteni, a pasik meg pláne nem, mert hát nekik meg amúgy is mindent szabad!!!
2011. jan. 13. 11:31
 26/35 A kérdező kommentje:
11:26 osnak írtam az előzőt!
2011. jan. 13. 11:31
 27/35 A kérdező kommentje:

11:26 os ismét neked írnék!

Te hogy békülnél ki a helyembe?

Nem lenne jobb szerinted pár napot pihentetni a dolgot aztán meg majd keresem?

2011. jan. 13. 11:37
 28/35 anonim ***** válasza:

Itt nem kell semmit pihentetni, meg játszani az elérhetetlent vagy kibékülni vagy ilyesmi. Menj el hozzá, hogy hülyeségeket beszéltél és nyugodtan regisztrálhat.


Sajnálom azt a pasit, hogy ilyen házisárkánnyal van.


Ha továbbra is így folytatod, szerintem nem lesz meg a 6. évforduló.


Az meg, hogy "első kapcsolatom, jogosan vagyok nagyon féltékeny" ....... nagy ******** vagy vagy jogosan féltékeny amiatt.


Ja meg ennyi idősen tényleg jó lenne, ha el tudnád dönteni mi az ésszerű és mi nem, és nem azokra hallgatnál, akiknek a kapcsolatuk alapja valamilyen sz*r közösségi oldal.

2011. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki. Mi egy ilyen oldalon sem vagyunk fenn, töröltük magunkat. Ki hogy fogja fel az ilyet, szóval.. én is ilyen vagyok..
2011. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Infantilis, komolytalan, feleslegesen hisztis, ostoba tyúk vagy, aki a bolhából csinál elefántot. Tudod, mi az igazi probléma? Mikor pl. terhesen otthagynak egy kis szajháért vagy kiderül, hogy éveken át átvertek, kihasználtak, gyógyíthatatlan beteg a párod, gyermeked. Ezek a problémák. Nőj fel!

25 N

2011. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!