Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány haverom. Már egy ideje nincs barátnőm, de ő meg szerelmes lett belém közben. Neki viszont még van barátja is, de nem szereti már, velem szeretne járni. Én viszont nem tudom mit csináljak. Mostanság mindig rá gondolok, de nem tudom. Mások azt mondják sokkal jobb csajokat megkaphatnék nála, viszont nálam nem csak a külső számít. Szép szőkés-barna kék szemű lány, olyan kis szeretni való. Én érzek valamit iránta, de bizonytalan vagyok. Szerintetek mit csináljak? Lehet ebből valami?
2011. jan. 22. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre légy őszinte, mielőtt beleélné magát, hogy te is beleszerettél.
2011. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj vele valamit :)
2011. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyen valami köztetek. Főleg így hogy mindketten éreztek valamit.
2011. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!