Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez elég sablonosnak fog hangzani:DDD

De azt vettem észre mostanában,hogy mindenki szemezik mindenkivel.

Nekem barátom van és gondolom ugye ezért nem nagyon kezdeményeznek újabban.

Nade hogy tudjátok miről is van szó.:D

A suliban ,ha egy ismerősöm(lány) tehát neki vagy valaki másnak

megtetszik egy pasi és felveszi msn-re,akkor dumálgatnak meg minden ,de a lány átlagos.(ezzel persze nem azt mondom,hogy én az vagyok.SŐT! nem gondolom magamról ,hogy szép vagyok..kifejezetten csúnyának tartom magam,pedig rengetegen mondják,hogy nincs okom ezt hinni.Sztem átlagos vagyok:) )

Tehát egy jó pasi miért kezdeményez egy ilyen lánynál mint ez az ismerősöm?

Egyáltalán nem szép,de komolyan.

Csak kíváncsi lennék(:

Erre van egy osztálytársam is pl.aki mindig kavar és hazudgál és ő aztán tényleg mint egy szörny..mindenki gyűlöli,mégis a pasik kapnak utána.O__O ez most hogy

van?:D

Bevallom néha féltékeny vagyok,mert ugye barátom van aminek örülök,de hiányzik az ,hogy én is nézhessem a pasikat és ábrándozhassak:D(flörtölgessek) (:

szerintetek?

17/L


2011. jan. 20. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
És a flörtölés nem fér a kapcsolatod mellé?
2011. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Flörtölgess, ha attól nem lesz hiányérzeted...

2Egyáltalán nem szép,de komolyan." - Ezt talán ne te döntsd el. És csak azért, mert nem bombázó, már nem is beszélgethet fiúkkal, pont úgy mint a te becses személyed? Na ne már.

2011. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem így van kedves 2.

külön próbáltam hangsúlyozni,hogy én sem vagyok különb.

semmi bajom a lánnyal.kedves és normális(:

de azt nem értem,hogy mindig a legszebb és legcsinosabb lányokkal jönnek össze a pasik.

Persze hogy beszélgethet már miért ne..?

Nem utaltam ilyesmire szerintem..


kedves első válaszoló

nem ,sajnos nem.

2011. jan. 20. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!