Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a meglátás?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok - lány -,és valahogy nem vonzanak ezek a semmis tiniszerelmek,amik 1 hétig tartanak,kézfogás,arcra puszi,és vége. Nem házasodni akarok,és nem is szexelni,de nem tudom ezt komolyan venni,ez normális? Mindig is az idősebb pasik jöttek be,akár 10 évvel idősebbek,de tudom,hogy ez esélytelen,mert nekik teljesen más elvárásaik vannak abban a korban. Élvezzem a szingli életet és várjam az igazit,vagy ezek a hetes "kapcsolatok" tényleg kellenek?!

(Tudom,hogy hülyén fogalmaztam,de nehéz leírni ezt az érzést.:)


2011. jan. 17. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, van egy néhány huszonéves fiú, akit szintén nem zavar(na) a korkülönbség, viszont közülük sokan csak a butus kislányokra hajtanak, akik csak "arra" jók - gondolom veled nem lenne szerencséjük. A másik felének, azaz a normálisabbaknak pedig meg kell győződnie arról, hogy tényleg elég érett vagy-e. Viszonylag sok olyan lány van, aki ilyen idősen érettebbnek tűnik, mint a korosztálya, de a szíve mélyén nagyon is gyerek még.

Nem tagadom, hogy vannak valóban koraérett lányok, csak nagyon ritkák (lehet, hogy te is ilyen vagy). Sajnos én egyszer eléggé félreismertem valakit...

21/F

2011. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekeltek az ilyen 2hetes "járások" 15 évesen, de mivel alulszocializált fiú voltam (félreértések elkerülése végett ennek a fele még mindig igaz ;), akkoriban bármilyen kapcsolat esélytelen volt amúgy is :) Szóval nem volt lehetőségem ilyen kalandokra, ami egyfelől tapasztalathiányt, rutintalanságot, ismerkedési nehézségeket okozott; másfelől viszont nagyon jó érzés, hogy mivel érettebb fejjel lett először barátnőm, reális esélyem van rá, hogy szó szerint Ő legyen az egyetlenem, és ezt semmiért nem cserélném el :) 19f
2011. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tegnap 00:33


Hülyeséget beszélsz! 14 éves kortól teljesen legális!



A kérdezőnek:


A tiniszerelmek megtanítják a fiataloknak a párkapcsolatok alapjait éppúgy, mint az acsarkodást, és a sz@rkavarást!


Ha te ilyen érett felfogású csaj vagy az nagyon jó és dícséretes! Sok idősebb fiú keres magának hozzád hasonló fiatal lányt! Ha tehetném én is azt tenném!


A felfogásoddal minden rendben van! Teljesen normális, max az átlagtól jó irányba eltérő. Viszont nem mindenki van olyan érettségi színvonalon mint te. A korosztályod jó része csak ezekre a kézfogós, mindneki mindenkivel járós dolgokra képes.


Ne hallgass senkire, ha neked egy komolyabb és normálisabb fiú kell! Szerezd meg és legyél vele jól el!


A korkülönbség pedig ne agasszon, hiszen pont te vagy rá az élő bizonyíték hogy két 15 éves között mekkora különbségek lehetnek. Márpedig akkor mit is határoz meg az életkor??!!!


Járj szerencsével!

2011. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2011. jan. 19. 23:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!