Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a meglátás?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok - lány -,és valahogy nem vonzanak ezek a semmis tiniszerelmek,amik 1 hétig tartanak,kézfogás,arcra puszi,és vége. Nem házasodni akarok,és nem is szexelni,de nem tudom ezt komolyan venni,ez normális? Mindig is az idősebb pasik jöttek be,akár 10 évvel idősebbek,de tudom,hogy ez esélytelen,mert nekik teljesen más elvárásaik vannak abban a korban. Élvezzem a szingli életet és várjam az igazit,vagy ezek a hetes "kapcsolatok" tényleg kellenek?!

(Tudom,hogy hülyén fogalmaztam,de nehéz leírni ezt az érzést.:)


2011. jan. 17. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nem kellenek azok a "pár hetes" kapcsolatok. Én 1,5 évig jártam egy fiúval, most pedig több, mint 3 éve vagyok a mostani barátommal. Az összes barátnőmnek csak hosszú kapcsolatai voltak, minimum 3 hónaposak... Úgy gondolom, ez lenne a normális a mai világban is, úgyhogy nagyon helyesnek találom a felfogásodat! :) 20/L
2011. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a jó felfogás. Amúgy meg ismertem egy 14 éves lányt, aki egy 26 éves sráccal járt. Semmi sem lehetetlen.

21/F

2011. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Az idősebb pasik iránti rajongás sem sokkal komolyabb.
2011. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Még egy 15 éves, aki érettebb a korosztályánál. Igazából mindegyik érettebb a másiknál 14-15 évesen.

Amúgy szerintem hülyeség amit csinálsz. Azt az 1 hetet se szabad kihagyni. Először is jó érzés, másodszor tapasztalat nélkül a jövőben könnyebben pofára esel.

2011. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ha túlzottan koraérett a felfogásod, az idősebbek meg teli vannak előítéletekkel, igazán csak akkor lesz komoly kapcsolatod, ha már felnősz a megfelelő korosztályba, velem dettó ugyanez volt! :(
2011. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:57


Az már pedofilia...

2011. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tyler913 ***** válasza:
Ez az "elvezzem a szingli eletet"-szoveg azert vicces egy 15 eves szajabol.Ilyen korban meg-bar lehet,hogy konzervativ vagyok es lehulyeznek majd-meg az sem baj,ha egyaltalan nem pasizol.Nem kotelezo mindenkinek ugyanazt az utat bejarnia,es vegigmenni a tiniszerelem-korszakon (bar jo tud lenni),anelkul is lehet beloled egeszseges felnott.Szoval nem baj,hogy igy gondolkozol.Viszont az idosebb pasikat szerintem felejtsd el.Ebben a korban normalis,hogy az "erettebbekre" buksz a wow-manias vagy "emosk.csog" korodbeli fiukkal szemben,de legalabbis az en szememben nagyon gaz,amikor tinilanyok 20+osokkal jarnak.
2011. jan. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves voltam amikor életem első szerelme rám talált :)vele csókolóztam először is és nagyon nagyon szerelmes voltam belé. én se akartam párkapcsolatot, mert féltem is tőle, de jött aminek jönnie kellett, egy év után szakított velem, mert már nem volt belém szerelmes,de az az egy év csodálatos volt és nem bántam meg semmit. Úgy gondolom hogy az első csalódáson is jobb túl lenni még 16éves kor körül, mert tudjuk hogy semmi se tart örökké, és így majd tisztább fejjel kezdhetünk bele egy még komolyabb kapcsolatba, ami akár házasságig is alakulhat.


Az egyhetes kapcsolatoknak nincs értelme, mert szerintem ott nincs szó szerelemről, és csak szánalmassá válik az az ember aki minden héten másnak mondja, hogy szeretlek.


Szóval szerintem nyugodtan legyél szerelmes,de ne csak egy hétre. Bocsi a hosszú válaszért... :)

2011. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát igen,nem is várom el a huszonévesektől,hogy komolyan vegyenek,mondjuk engem nem zavarna a korkülönbség. Csak,ha szétnézek magam körül,rengeteg ember van ilyen kisebb,talán mondhatni felszínes kapcsolatban,és furcsának tűnt,hogy ez nekem eddig kimaradt,és nem is feltétlen hiányzik. No de majd lesz,ami lesz,ki tudja mikor jön szembe Valaki,akit tudok szeretni... (:
2011. jan. 18. 20:05
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:33


Én is az gondolnám, ha más lányról lenne szó, de ő annyira "érettebb", mint a többi. És ezt nem azért mondom, hogy védjem, mert nagyon nem szimpatikus.

2011. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!