Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Mondtam barátnőmnek hogy megyek haverommal moziba, hívtam a barátnőmet is de ezt a fajtát nem szereti és mondta hogy rendben menjek el spanommal, mikor lesz a film...írtam neki hogy fél7kor kezdődik, és talizzunk utána, jöjjön a mozihoz és legalább megismeri haverom is, 8kor vége a filmnek ott tali, örült is neki. És miután haverom hazament barátnőmmel maradtam, és mondta hogy ő felhivta a mozit hogy tényleg kezdődik e film fél7kor merthogy ő nem találta neten.... és mondták neki hogy nem mindig működik jól a netes felület, és hogy fél7kor nem tud olyan filmről ami akkor kezdődne. Igazából azért lehetett ez mert 18.35re volt kiirva a film de most én nyilvan fel7et írtam neki, egyszerűbb. Szerintetek túlreagálta? Mondta hogy azért hhvta fel őket hogyha nincs ilyen film akkor kivel is vagyok valójában és mit csinálok....
ma 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Most 5 perccel későbbi időpontot mondtál, mekkora dolog. Ellenőrizget meg nem bízik benned, én ezt nem hagynám. Most azt várja, hogy mindig mindent bizonyítsál?
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom, de nem volt neki egyértelmű hogy moziba leszek haverommal még akkor sem hogy mondtam neki hogy jöjjön a mozihoz és ott találkozunk? Így nem igazán tudtam volna máshol és mással lenni amugysem
ma 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy dolog biztos, ha fordítva lennének a nemek már jönne a 20+ szakíts válasz.
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
De elég egyértelmű volt kérdező, el is hívtad hogy menjen veletek illetve mozi után találkozzatok. Most mit várt, hogy hazudsz? Nekem ez vészjóslónak tűnik, hogy valami nincs rendben. Van egyébként bármi oka hogy féltékenykedjen? Akár az ő múltjából akár a ti kapcsolatotokból?
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat en erre is azt mondanam, hogy ha a kiscsaj nem valtoztat, akkor nyugodtan szakitson. Nehogy mar 5 percekkel meg ugy amugy is az idejevel el kelljen szamolnia…
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ő mútljából van oka erre, de ennyi.
ma 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Én menekülnék az ilyen embertől. Nekem eszembe sem jutott volna egyáltalán lecsekkolni ezt. Kontrollmániás.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ő múltját hagyja a múltban és ne rád vetítse ki, ennyi. Maradj vele majd meglátod, hogy ki fog készíteni.
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg ha nem adtál rá okot...
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!