Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás miatt a ( volt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás miatt a ( volt) párom öngyilkossággal fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta egy se veled, se nélküled kapcsolatban vagyunk. Hatalmas korkülönbség van köztünk. Ő házas, gyereke van, de elmondta otthon, hogy elhagyja őket miattam, ezt meg is tette. Viszont köztünk sincs minden rendben, többször el akartam hagyni, és minden alkalommal öngyilkossággal fenyeget. Nagyon aggódom érte. Többször képeket küldött, hogy itt vagy ott áll a vonat előtt és be fog ugrani vagy sajnos személyesen is volt ilyen, hogy megindult a beérkező szerelvény elé és már sípolt a vonat, annyira közel voltunk és én rántottam vissza. Lehet engem akar ezzel sakkban tartani, de annyira félek, hogy jól megy neki. Mindig vele maradtam emiatt, mert ha mégis megteszi, a gyereke apa nélkül marad. Mit tehetnék? 21L

ma 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy szakembert! Léteznek non-stop segélyhívók.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mondanám neki hogy vége és letiltanám mindenhonnan! Nem te felelsz az ő életéért!..
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vagy szólni valamelyik közel álló rokonjának, barátjának. Megfogják köszönni!
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Max a volt feleségének szólnék vagy valami hozzátartozójának.
ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták: szólsz közeli hozzátartozónak, vagy barátoknak, aztán te letiltod és kész.

Az ilyen idióták csak érzelmileg akarnak ezzel zsarolni. Ahogy kikerülsz a képből, hidd el, semmi hasonlót nem fog tenni.

Ne dőlj be neki.

Tudja, hogy ezzel sakkbsn tud tartani.

De ha mégis megtenné (amit nem fog), az akkor sem a te hibád lesz.

Tiltsd és töröld mindenhonnan.

ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!