Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de mégis elhagyna?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több mint egy hónapja vagyunk együtt és arra panaszkodott, hogy nagyon ingerlékeny lett az utóbbi 2 hétben. Mivel a téli szünetben szinte csak nála voltam lehet, hogy annyira el lett "kapatva", hogy ez okozná nála ezt a gondot, mert lecsökkent heti 3-2 alkalomra a találkozások száma. Próbálta titkolni előttem a dolgot, de látszott rajta és valami egészen más dologra gondoltam, ezért kérdezgettem, majd egy veszekedés után elmondta mi a baj. Pár hetet adott még nekünk, de ha nem változna semmi, akkor elhagyna az ingerlékenysége miatt. Tényleg jó lenne ez neki? Tudom, hogy szeret, de ennyiért érdemes lenne feladnia az egészet? Esetleg mit tudnék csinálni, hogy lenyugodjon?

17f


2011. jan. 17. 00:00
 1/2 Moszuke ***** válasza:

semmit se tudsz tenni.

ha nem mondja el mi baja, min változtass, vagy nem kér tőled segítséget, lelki támaszt akármit, akkor nemtudsz mit tenni.


szedd ki belőle mi baja. ennyit tudsz jelenleg alkotni.

2011. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd el te. Kell neked egy HP? Na meg ha már így viszonyul a kapcsolathoz, nincs értelem heteket sem pazarolni erre.
2011. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!