Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem szeret velem csókolózni?

Figyelt kérdés
Azt mondta, túl mélyen átadom a nyelvemet és hogy neki emiatt sokszor hányingere van. Szépen mondta, engem mégis vérig sértett, szégyenlem magam, megalázó ez az egész. Több mint 4 éve vagyunk együtt, érdekes mód előtte soha senki nem panaszkodott rám. Nem akarok vele többet csókolózni, elment a kedvem az egész kapcsolattól.
2011. nov. 11. 10:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésedböl nekem az derül ki, hogy te vagy a nö.

Attól, hogy X férfinak nem volt ilyen gondja, még a párodnak lehet, mert nem minden ember egyforma.

Ahelyett, hogy örülnél, hogy ÖSZINTÉN megmondja, hogy mi nem esil neki jól, megsértödsz, pedig kis odafigyeléssel (A részedröl!!!) meg lehetne a helyzetet oldani.

2011. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Pedig van, aknek a csók annyira nem fontos. Én is így vagyok vele, legfeljebb a kapcsolat legelején,4év múlva már inkább ölelgetni, puszilgatni szeretek. Főleg kellemetlen, ha ilyen gond is van, meg pl. a partner 1 fejjel nagyobb, és kitörik a nyakam :D. Nem mindenkinél eygformán fontos ez.
2011. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 bánomisén ***** válasza:

Nem kell megsértődni, ne add át neki olyan mélyen a nyelvedet és akkor majd szívesen csókolózik veled.

Ha meg négy év után ennyi miatt elmegy a kedved a kapcsolattól, akkor az nem lehet részedről túl komoly...

A párod őszinte volt hozzád, ennyi történt. Lehet, hogy érezte, hogy mi lenne a következménye, ezért nem mondta eddig.

Lépj túl ezen, csókolózz vele figyelmesebben, hogy neki is jól essen és ennyi.

2011. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Ne dugd le a nyelvedet a torkába. Ennyi.

Ha meg nálad ez válóok, akkor rúgd ki, jobban jár egy normális párral.

2011. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy én egyáltalán nem vettem észre magamon azt amit ő mondd. Ennyi erővel én akkor ne csináljam neki orálisan mert behányok? Mekkora az az én kis nyelvemhez képest? Tényleg elment a kedvem mindentől. Nem akarom látni se.
2011. nov. 11. 10:13
 6/21 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy ha 4éve együtt vagytok, akkor ez eddig nem volt probléma?:D vagy 4évig úgy csókolóztatok, hogy ő közben a hányingerével küszködött? Ez nekem kicsit fura. De ne csinálj belőle felhajtást, megértem, hogy rosszul esik, de lépj túl rajt. Mikor ölelkeztek vagy valami, csak adj neki szájra puszit, és kérdezd meg, hogy neki hogy esne jól. A csóknál hagyd hogy ő irányítson, te meg kövesd az ő mozdulatait. Csak fura, mert az ember azt gondolná, hogy 4év alatt az emberek összeszoknak annyira, hogy tudják, mi a jó a másiknak.
2011. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bánomisén ***** válasza:
55%

Kérdező: Elmondta, mi a gondja. Vagy akarsz ezen változtatni, vagy nem. Ha változtatsz, akkor majd csókolózik veled. Ha nem, akkor nem.

Mit kell ezen ennyit morfondírozni? Én sem öklendeznék szívesen csókolózás közben, csak mert a párom a nyelvével simogatja a hangszálaimat...

Mit nem lehet ezen megérteni? :-D

2011. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Jó, azért én megértem a kérdezőt, mert nyilván kudarc-élménye van 4 év kapcsolat után. És akár becsapottnak is érezheti magát.

Szerintem pl. sokan nem tudnak csókolózni, éppen azért, mert nem dugják be elég mélyen a nyelvüket a másik szájába. Én meg ettől kapok idegbajt. :)

Szerintem a csókolózás nagyon is fontos része egy kapcsolatnak. Keress olyat, aki értékeli, hogy jól csókolsz.

Ja, és orálisan semmiképp ne csináld a párodnak. Túró a fülébe - már bocsánat.

2011. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ezért nincs már kedvem semmihez vele kapcsolatban, mert nálam is fontos a csók. Azt mondta, megérthetném, hogy ami neki rossz, azt nem csinálom, vagy nem úgy csinálom. De most akkor is úgy érzem, hogy nincs igaza. Szerintem van valakije aki máshogyan csókol engem meg már nem szeret és inkább hanyagolja velem a csókolózást.
2011. nov. 11. 10:24
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Az van kis csillagom, hogy már nem szeret! Négy évig nem szólt, most szól. Ez nagyon furcsa! Elhiszem, hogy elment a kedved. ( Nyilván nem akkora a nyelved, hogy a hangszálait simogasd csókolózás közben, mint ahogy ezt egy roppant értelmes hozzászóló írta, a többi tahóval se törődj, aki azt mondja, hogy örülj neki, hogy őszinte.... blablabla...) Ez minden csak nem őszinteség. Ne haragudj, de őszinte leszek, bizonyára már csak arra vagy jó , hogy megfarkaljon, bocsi a kifejezésért!
2011. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!