Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

az volt h téli sznetbe mentünk városba6-an köztük az a srác is aki kb akkor egy hónapja megtetszett...

Akkor még nem volt semmi, de csütörtökön meginjt mentünk sétálni (4-en) aztán én meg ő ketten maradtun kegy kicsit és elmondtam neki, hogy tetszik mert kiszedte belőlem... aztán nem modnott semmit csak mosoylgott...

aztán megtudtaam a többi két szeméyltől h mi a terve elköszönéskor.. leakart kapni. na mivel tudtam már teljesen beparztam és mivel mind a négyen tudtuk h na most ez lessz .. mikor átölelt eltoltam magamtól, pedig nem akartam csak annyira rosszkor jött és nem spontán h nem birtam... nagyon megbántaa... aztán pénteken irták msnen h összeakar velem jönni meg h akar ketten tlaiozni vmikor...

tökre ugyvolt h miylen jól indul az évem stb...

aztán szombat este mikro bezséltünk elmondta h kavart egy másik csajjal ..... ésd h nem akar járni csak barát vagy mi....

és azóta nagyon erendes továbbra is... és azt mondta haverjának h ha nem jön összea csajjal akkormajd één... hát

ez nem nagyon tetszett h csak igy selejt vagyok neki de szeretem és fiygelmen kívül hagyom..

és ezzel a csajjal tuti nem jön össze mert idős és csak részeg volt azért kaavrt vele.

és szerintetek mivel "hívhatnám fel magamra a figyelmet" vaaagy miekt irjak neki ami nem tul nyomulóós de azért értse mit mondok.. vagy a csajról kérdezgessem vagy mit ?


2011. jan. 11. 12:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Megbántam*

bocsánat a helyes írás hibákért, de nagyon siettem! : S

2011. jan. 11. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! No először is ha pasidnak szeretnéd őt, mndenek elött hívd el édeskettesbe beszélgetni valahova, kávézó vagy valami.Mondd el neki hogy nem tudod miért csináltad, valszeg a belső tudatod volt, hogy az még félt de te meg már szeretnéd...Nemtom hányéves vagy, szal egy átlagba próbálom leírni. De hát így ez meg megint nem tiszta a srác felöl hogy egy B lehetőségként beírt téged a határidő naplójába...én lecsavartam volna a fejét az biztos. Rühellem az ilyet! De ha télleg szeretnéd, nincs más hátra mint elörre! :) Beszélgetés az első! Elkell mondanod neked is, és neki is nyiltan mindent, hogy mit gondoltok. Lényeg az őszinteség.:)

23/f

2011. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Villants csöcsöt! :) Az mindig bejön...
2011. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak nagyon szépen köszönöm.. :)

valszeg most hétvégén felmegyünk városba négyen 2 pasi 2 csaj,... és mondta haverom aki ott lesz h szerinte kapjam le, amire azt mondtam h hát nemtudom mert elég gáz lenne, ha ő nem akarná.. mondjuk nemhiszem h eltolna , de nem tudom jó ötlet e. vagy akkro mitcsináljak , csak mondjam neki h eljön e egy kicsit bezsélgetni vagy mi?

2011. jan. 11. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!