Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Barátom 22 éves Én 15 az Ő Szülei és az Én Szüleim legjobb barátok de ma azt mondta az Anyukám hogy ne mennyek úgy a barátomhoz hogy nincsenek otthon mert félt hogy felekszünk egymással,de már lefeküdtünk szerintetek mondjam el hogy már túl vagyunk rajta vagy ne mondjam ???
2011. jan. 10. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mondd mindig jobb az igazság...tapasztalat jobb ha tudja...mintha egyszer csak baállítasz nagy pocakkal és ő még azt hiszi szűz vagy...:)
2011. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És védekeztetek legalább? Mert szerintem az anyukád csak attól fél, hogy terhes leszel. Ha védekeztetek, akkor szerintem elmondhatod neki, hogy már lefeküdtetek, és akkor még talán meg is lepődik, hogy milyen felelősségteljes vagy.
2011. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk. 1 hónapja vagyunk együtt. De a barátom azt mondja ne mondjam el.. Nemtudom mit tegyek..:S
2011. jan. 10. 20:05
 5/10 A kérdező kommentje:
jaa és tudja hogy nem vagy szűz.
2011. jan. 10. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:

mondd el :D ha 15 évesen engedi h 22 éves pasid legyen [ amit én személy szerint törvényben tiltanék :D] akkor biztos nem lesz kifogása ellene hatudja h védekeztek + ami már megtörtént nem tilthatja meg :D


19F

2011. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak hüje vagy hogy ennyi idő után megteted...-.-'
2011. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem egyáltalán nem vagyok hülye.. mert már hónapok óta ugy vagyunk mintha kapcsolatban lennénk csak nem mondtuk ki.. ésés nagyon szeretjük egymást...
2011. jan. 10. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

nem vagy hülye,énis megtettem volna. pedig enis 15 vagyok. ha tenyleg szeretitek egymast,miert ne??

de szerintem ne mondd el az anyudnak,mert leheth eltilt,esetleg nem bizik meg többet benned,vagy vlmi.....de ha elmondod,biztos nagyon ledöbben,és kellemetlen meglepetés lesz számára...:)

2011. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te ismered, ha nem akadna ki nagyon, mondd el :)
2011. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!