Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit 2 éve nem tudok elfelejteni. 2éve együtt voltunk 1,5hónapot, 1évig szenvedtem, majd most nyáron újra összejöttünk 7hónapig...

Én elég érzékeny természetü vagyok Ő meg általában "bunkó", így azt mondta 7hónap után, hogy szeret de hogy nekem is meg neki is jobb lesz ha vége, mert így csak megbánt mindig.. és napont a látoma suliban.. nagyon rossz. mit tehetnék?

L/16


2011. jan. 7. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nődd ki a pubertást.
2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem ez most nem kifejezetten befolyásolja..
2011. jan. 7. 21:31
 3/6 rush69 válasza:
Legjobb lenne ha hagynád a pi..ba, ha bunkó! Ha esetleg megint összejössz vele, akkor újra ki fogsz ábrándulni tőle...
2011. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
éppen ez a baj, hogy én még így is szeretem...:S
2011. jan. 7. 22:42
 5/6 anonim válasza:

Szerintem,ti nagyon buták vagytok.Szeretitek egymást,de nem jártok,mert "mindig csak megbántana"? Tudod,te hány embernek adatik meg az igaz szerelem? Kevesebbnek,mint azt bevallanák. Ti meg eldobjátok...Ejnye...

Másrész,az is lehet,hogy őneki más oka volt a szakitásra és csak azért mondja azt,hogy miattad hagyott ott,mert nyilvánvalóan nem akar fájdalmat okozni.De sztem ez nem feltétlenül igy van,mert ha egy bunkó,akkor miért bajlódna a lelki problémáiddal ha egyszer menni akar?

Sürgősen hozzátok ezt rendbe. Mond el neki,hogy szereted úgy ahogy van,és ha bunkó lesz,hát majd jól visszabunkózol...Utána meg jöhet a békülés:)

Ne vedd a szivedre a hülyeségeit.Igy megyen ez ősidők óta férfi és nő között :)

2011. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mikor megbeszéltük ezt én mondtam neki, hogy elfogadom hogy ilyen, de nem akarta, mert tényleg sok fájdalmat okozott már nekem.

Nem olyanszinten bunkó, hogy nincsenek érzései. Érzi, és látja hogy nekem rosszul esik, próbálja is utánna jóvá tenni, de a stilusán változtatni nem tud. :/

és mivel látja hogy mennyire érzékeny vagyok, nem akar több fájdalmat okozni.

én rettentően szeretem, de hiába mondom, azt mondja hogy ő is szeret, éppen ezért könnyebb lesz nekem, ha nem bánt. :(

2011. jan. 8. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!