Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged csaltak már meg?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyi idő után történt ez meg? Hogyan tudtad meg? Mennyi ideig tartott a kapcsolat a pasid és a szeretője között? Azonnal otthagytad? Hogy tudtad meg hogy mi folyik a hátad mögött?? A "párod" megbánta? Próbált kibékíteni?? stb...


Kort és nemet is légyszi.


2011. jan. 6. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,még anno az első! Az ikertesómmal!!!! A párom nem bánta meg! Az ikertesóm sem! 26 éves nő vagyok.
2011. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam egyik sem konkrét megcsalás volt, de azért leírom:


1. Az egyik exem gépén egy közösségi portálról leszedett ismerősökről(lányokról) készült szexisebb fotókat találtam. Azt hazudta a képembe, hogy fogalma sincs hogy kerültek oda-.-" --a kapcsolat végét jártuk már, másfél év után.


2. Ez után összejöttem egy férfival, akivel több hónapot voltam együtt. Tudtam, hogy előttem volt neki egy lány, de nem jöttek össze, mert a lány messze lakott. Valamiért nem hagyott a dolog, és belenéztem a telefonjába: a lány aranyos kis pun-ciát mutogatta premier plánban egyik mms-ében. Még ő volt felháborodva, hogy mit képzelek magamról, amiért bele mertem nézni a telefonjában. Nem sokkal később szakítottunk.


22l

2011. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az illető leányzó mondta el, hogy együtt volt a párommal. Kérdőre vontam a páromat, nem tagadta. Hülye voltam, megbocsátottam neki, és ő "hálából" még kétszer megcsalt. Ekkor betelt a pohár, elhagytam.

24/N

2011. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem még soha, és én sem csaltam meg senkit. Még fiatal vagyok, szóval benne van a pakliban, hogy megcsalnak, de én igyekszem felderíthetetlen és izgalmas lenni, aki minden alkalommal kihívást nyújt és ugyanezt el is várom,szóval nem olyan partnerrel kerülök össze, aki untat, így kisebb a megcsalás esélye.
2011. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy nem,de semmi sem biztos,benne van a palkiba hogy igen,a legszelídebb bárányka is betévedhet susnyásba!!:)(amúgy ha meg megcsalt akkor elég jól csinálta h nem vettem észre):D
2011. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
igen engem csaltak mar meg... az akkori egyik legjobb baratnommel!ugy h a csaj bevalotta... es a pasim is... azt mondta hogy azert csinalta h megtudjam mennyire jo a baratnom... nemtudom meddig tartott de nem is erdekelt! haragudtam! 8 honap utan tortent! igen otthagytam!!! 17L
2011. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Nálam kiderült hogy akivel együtt voltam másfél hónapja sráccal volt már egy kapcsolata ami 1 éve tartott, és úgy tudtam meg hogy a csaj irt nekem egy smst...


A következő barátom pedig azalatt jött össze a mostani barátnőjével amig velem volt együtt...



Most pedig én vagyok a "szemét " mert egy olyan pasival vagyok akinek tudom hogy van valakije ,szóval velem csalja meg, de még nem volt szex köztünk

ha más megteheti velem akokr én miért ne tehetném meg

2011. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, szóval ha valaki szemét volt veled, akkor az feljogosit téged arra hogy te is az legyél mással? eh, ezek a mai lányok
2011. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra jogosít fel hogy a mai világban a saját érdekeidet kell elsősorban nézni , hogy neked mi a jó és utána jöhet az összes többi...
2011. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem csaltak meg, de nem azért, mert nem akartak, illetve a volt párom nem akart, hanem azért, mert nem jött neki össze. Elmesélte, hogy csókolózni akart egy lánnyal egy buliban, és nem rajta múlt, hogy nem jött össze!!! 24/L
2011. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!