Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már csalták meg a párjuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már csalták meg a párjukat! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Öt év után csaltam meg a barátomat. 15 éves koromban jöttünk össze, nekem ő volt minden téren az első. Nem olyan rég óta kicsit azt érzem, hogy már egy cseppet monotonná vált a kapcsolat, de ennek ellenére szeretem, ragaszkodok hozzá, hiszen gyakorlatilag vele nőttem fel, és hát öt év az öt év. Mostanában viszont kicsit kezdett az az érzésem lenni, hogy sok mindenből kimaradtam amiatt, hogy ilyen fiatalon lekötöttem magam egy fiúnál, de ez nem is nagyon zavart, csak néha el-eljátszottam a gondolattal, hogy hogyan is alakulnak a dolgaim, ha esetleg nem vagyunk együtt. Lényeg a lényeg, hogy tegnap (pontosabban inkább ma hajnalban) megcsaltam őt egy másik fiúval, a kollégiumból. Még csak nem is ismertem őt, néha váltottunk esténként pár szót kis borozgatás mellett, csak egyszerűen szimpatikus volt...úgy alakult, hogy filmnézés után kicsit összegabalyodtunk, hogy úgy mondjam és picit elvesztettem a fejem. Az a rossz, hogy még az italra sem tudom fogni, szabad akaratomból tettem, amit tettem. Ennek ellenére most úgy érzem, meg sem történt a dolog, egyszerűen eleve nem akarom elhinni, hogy pont én (aki tényleg nagyon odavan a barátjáért és már egy ideje az eljegyzésen gondolkodik, valamint nem vagyok az az őrült partyzó csajszi sem, aki mindig kapva kap az alkalmon, hogy flörtölhessen) ezt tettem vele, aki tényleg a legfontosabb az életemben...

Számomra tényleg nem jelentett semmit a dolog, szerintem egyszerűen csak...valami újdonságra vágytam talán. Nem akarom emiatt elveszíteni Őt, nem akarom, hogy öt év csak így véget érjen. Úgy vagyok vele, hogy amiről nem tud, az nem fáj. Én teljesen ki tudom törölni ezt az éjszakát a fejemből, mintha mi sem történt volna. Szerintem egyáltalán nem használnék Neki azzal, hogy most ezt rázúdítom (pláne, mivel most nincs túl jó passzban különböző okok miatt is). Nem tudom, ti hogy gondoljátok? Történt már veletek hasonló?


2010. okt. 8. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is megcsaltam párom egy hosszabb kapcsolatban. Elmondtam neki, és utána végig sakkban tartott vele.

Lehet azt kéne mondanom hogy huh akkor gondolkodj el hogy biztos szereted e, tiszteld annyira hogy bevallod neki stb.

Figyelj, emberek vagyunk és hibákat vétünk. Az éremnek meg mindig van másik oldala. Ha nem vallod be neki, akkor megkíméled egy maradandó mély tüskétől, és az önbecsülése sem lesz romokban.

Próbáld lezárni magadban teljesen azt ami történt, és úgy venni hogy ez az eset döbbentett rá téged hogy nem akarod elveszíteni.

22/L

2010. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Titokban reménykedtem benne, hogy hasonló fog majd érkezni. Csak igazából nagyon furcsának tartom azt, hogy nem "zavar" a dolog, olyan értelemben, hogy (bár nagyon érzékeny ember vagyok, tényleg, akármint képes vagyok elpityeredni) ezt a dolgot most úgy fogom fel, mintha meg sem történt volna, nem is értem...

Én tudom, hogy erre amit tettem, nem igazán van mentség...de úgy vagyok vele, hogy ha már megtettem, nem akarom neki megmondani, főleg, hogy tényleg nem jelentett semmit érzelmileg, csak kellett egy kicsit a változás...ha elmondanám, csak azt érném el vele, hogy szakítunk és többé már nem fog tudni bízni senkiben (ismerem) ezt pedig nem akarom neki.

2010. okt. 9. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha most nem mondod el neki akkor már sose mondd.Se szakításkor se sose.Amúgy ő volt mással előtted?Nekem az első már igen és engem nem hagyott nyugodni a dolog amíg én nem voltam mással.Ez akkor kellett. 31F
2010. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ezek után is ugyanúgy tudsz a szemébe nézni, mint előtte, akkor ne mondd el neki. Lelked rajta.
2010. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltak előttem kapcsolatai, de a leghosszabb is csak 8 hónapig történt, csókon kívül nem történt más, neki is én vagyok az első igazi barátnője, ha úgy vesszük. (Egyébként két évvel idősebb nálam, ha az számít valamit)
2010. okt. 9. 00:19
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez lelkiismereti kérdés.Ha téged nem zavar a dolog és gondolatban meg nem történtté teszed akkor tedd.

"Gyarlóság,asszony a neved"

Amúgy érdekes a nők agya néha mire képes.Exemnél is tapasztaltam olyan lazán hazudott a szemembe nem érdekelte hogy egy szava se igaz még akkor is mikor már rég kiderült.Annyit engedett a hazugságaiból amivel szembesíteni tudtam és bizonyítottam.Mondjuk az más volt de ő úgy védte a saját "igazát" mintha igaz is lenne.Nem téged ítéllek ezzel el csak leírtam.

2010. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kleincsillag ***** válasza:
91%

Olvasva a történetet azt gondolom,ha valóba Te vagy számára az első igazi NŐ,akivel ilyen hosszú ideig együtt maradt,és tényleg bele tudsz nézni a szemébe,akkor ne mondd el.

Azért írom ezt,mert úgy érzem nagyon félsz.

Saját szemszögemből,én elmondanám,mert egem pont ez tenne tönkre,ha hazugságban élnék.

Azzal a válasszal értek egyet,ha eddig nem akkor már sose..

2010. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Mondd el neki. Szakítsatok, mert nem érdemled meg őt! ha szemrebbenés nélkül megcsalod, és még nincs is lelkiismereted, hogy könnyek között elmondd neki(és szerintem ő meg is értené a dolgot), akkor inkább engedd el. Éld ki magad, és érj meg 1 normális kapcsolatra, ahol nem jönnek fel olyan gondolatok, hogy "mennyi mindent kipróbálhattál volna"...Ez azt jelenti, hogy nem vagy mellette felhőtlenül boldog, csak már megszokássá vált.

Ez a véleményem, bocsi:( (pontozz le ha nem tetszik)

2010. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon elítélem ha valaki megcsalja a párját, de esetedben megértem. Bennem is bennem lenne, hogy milyen lehetne mással, ez természetes. Ha úgy érzed, hogy ezzel a kis kalanddal most végleg csillapítottad az éhséged, és többé nem fogsz ilyeneken gondolkozni, akkor ne mondd el. De ha továbbra sem tudod igazán elfogadni hogy az első komolyabb kapcsolatoddal éled le az életed, akkor lépj, mert több hibázási lehetőséged nincs!
2010. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!