Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok csaltak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok csaltak már meg titeket? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne,hogy a párotok hogyan csalt meg titeket.Sztorikat szerenték olvasni.Nem ötletek kellenek,tökéletes a kapcsolatom szinte,eszünk ágában nem lenne megcsalni egymást.
2011. aug. 7. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én megcsaltam az első barátnőmet:/ Sokat ittunk és megvolt a baj.
2011. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy én vagyok a tudatlan, de megcsalni nem csak egyféleképpen lehet? A körülmények lehetnek mások, de ez a lényegen nem változtat...
2011. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Engem már megcsaltak. Pár hónap után, ő elment a haverjaival valami fesztiválra és ott... Nem vallotta be, mástól hallottam vissza (addigra már más okokból szakítottunk).

Különösebben nem érdekelt, legalábbis így utólag nem.

2011. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
félrekúrt az a büdös ku_rva!!
2011. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én már csaltam meg a páromat,de megbántam.Igaz ennek oka is volt,amit a párom nem is vitat.
2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2.


Szerintem többféleképpen is meg lehet csalni a másikat. Lehet kutyapózban, lovaglópózban, elől-hátul, ahogy tetszik...


Javíts ki, ha tévedek!

2011. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
soha nem csaltak és soha nem csaltam... 27/nő
2011. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kutyapóz, lovaglópóz... Igen, számos póz létezik, de én arra céloztam, hogy megcsalni valakit csak nemi aktussal lehet. Az, hogy milyen pózban történt, az már mellékes, a lényegen nem változtat, csak a körülményeken. De egyik sem különbözik a másiktól, szóval egyik póz sem számít nagyobb vagy kisebb megcsalásnak.
2011. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
csaltak meg... habár nem volt komoly kapcsolat, sokáig sem tartott... én is utólag tudtam meg, akkor baromi pipa lettem, mert igaz, hogy sms-ben nem szép szakítani, de basszus, dugás előtt dobhatott volna egy üzit: "bocsi, vége". és akkor semmi gebasz nincs. így sem volt nagy dráma, de azért nem esett túl jól.
2011. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tényleg rosszul tettem fel a kérdésem.Szóval mik voltak az okok,körülmények,kivel csalt meg stb?!
2011. aug. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!