Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok csaltak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok csaltak már meg titeket? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne,hogy a párotok hogyan csalt meg titeket.Sztorikat szerenték olvasni.Nem ötletek kellenek,tökéletes a kapcsolatom szinte,eszünk ágában nem lenne megcsalni egymást.
2011. aug. 7. 19:10
1 2
 11/18 B.angel ***** válasza:

hogy megcsalni valakit csak nemi aktussal lehet. ???? Jó buta vagy te is...

Szóval szerinted csak szexel lehet megcsalni a másikat, tehát, ha csak flörtölsz, csókolózol, pettingelsz mással, úgyhogy van párod... akkor az nem megcsalás. ÁHÁ! Értem...

Na mindegy. Igen csaltak már meg. A volt barátom a volt barátnőjével... Láttam őket kézen fogva sétálni, előttem jöttek el, és még csak nem is szégyellte..:)

2011. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 B.angel ***** válasza:
OK?? Hát honnan tudjam? Egy f@sz volt. Ennyi.
2011. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem feltétlenül testiség kérdése. Számomra már a flört sem fér bele! Persze ez csak a komoly kapcsolatokra értendő.


Volt egy párom, akit az izgatott, ha mások is csapták nekem a szelet. Azt mondta, hogy nagyon izgatná, ha mással látna, ezért feltett engem egy ismerkedős oldalra. Baromira nem volt kedvemre a dolog, főleg úgy, hogy az elején a nevemben irkált a férfiaknak. Aztán volt egy férfi, aki eléggé tetszett, normális volt. Eleinte csak chatelgettünk, később már telefonon is elég sokat beszélgettünk. Egyszer feltette a kérdést, hogy mi lenne ha találkoznánk? A párom beleegyezésével elmentem egy találkozóra. Hosszas séta volt a Margitszigeten, amit még öt ugyanilyen, romantikus randevú követett. Eleinte úgy voltam vele, hogy abból nem lehet baj, ha csak beszélgetünk, de szépen lassan egyre tovább mentünk, mígnem az egyik randevú után a lakásán kötöttünk ki és egy csodálatos éjszakát töltöttünk együtt. Reggel iszonyú lelkifurdalással ébredtem! Aznap mindent elmondtam a páromnak (akit addig marhára izgatott a dolog), de nagyon kiakadt és hatalmas veszekedés lett belőle. Gyakorlatilag saját magának köszönhette, hogy "megcsaltam", bár én ezt nem nevezném megcsalásnak, hiszen tudott róla. Természetesen ha nem akartam volna, nem megyek bele a játékba, de őszintén szólva annyira nem volt fontos számomra a párom, inkább lelki társként néztem rá.

A gyönyörű éjszakát a férfival még egyszer megismételtük, aztán a páromat is és a férfit is kiiktattam az életemből, mert rájöttem, hogy ennek semmi értelme. Komoly kapcsolatot akartam, amit szerencsére nem sokkal később meg is találtam és eszem ágában sem lenne soha megcsalni! Egy igazi kapcsolatban még a gondolata sem merül fel a megcsalásnak. Ha valakit igazán szeretsz, akkor nincs szükséged másra!

2011. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
B.angel.. Te nem tudom hol élsz?Minek irsz véleményt?Nem érted a kérdést,és én vagyok a hülye? Bujj el inkább...
2011. aug. 8. 02:37
 15/18 A kérdező kommentje:
Valamint ha ilyen feszült ember vagy,akkor fordulj szakemberhez...Vagy nyugtasd le magad.Igen a megcsalának több fajtája van...Én konkrétan nem kérdeztem rá h milyen megcsalás?Én történetet kértem.Ha ez tége igy felzaklat akkor ne válaszolj.tedd tul magad rajta.
2011. aug. 8. 02:40
 16/18 B.angel ***** válasza:

Hát te nagyon buta vagy, nem is neked írtam, hanem annak, aki azt írta, hogy a nemi aktus az egyedüli megcsalás!!!!!! Nem neked! De ha így leszólsz akkor FUCK :D Kit érdekelsz?

Egyébként is, legalább válaszoltam a te kérdésedre is...

2011. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
B.angel bocsánat...én ugy vettem h nekem irtad :D Tényleg ne haragudj :)
2011. aug. 9. 15:12
 18/18 B.angel ***** válasza:
Semmi baj. :)
2011. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!