Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan fiú/lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú/lány, akit úgy csaltak meg, hogy 100%-osan megbízott a barátnőjében/barátjában?

Figyelt kérdés
Amikor kiderült, mivel indokolta? Tehettél volna érte h ne történjen meg, vagy teljes mértékben övé a felelősség?
2011. márc. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

srác vagyok kicsit több mint fél éve szarvaztak fel.

A csaj visszament az akkori barátjához, és bár állítása szerint csak smároltak, sztem más is volt, mer könnyűvérűnek ismertem meg énis,...

MOndjuk egyik oka lehet hogy a távolság volt, de akkor is ha szeretett volna más lett volna a helyzet.

Utólag belegondolva, nem nemtettem volna érte semmit, mert jobb volt ez így.

2011. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fibbrizzo ***** válasza:
Engem a legelső barátnöm csalt meg ,6 honap után közölte talált nálam jobbat .Mint hideg zuhany ugy ért ,eltelt egy év de még most is gondolok néha rá .Én nagyon szerettem őt és tudom senkit se fogok ugy tudni .De a kapcsolat közbe is csalt utolag kiderült..
2011. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is simán megcsalt a volt barátom úgy,hogy 100% bíztam abban,hogy ő soha nem fog engem megcsalni és mégis....
2011. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdésben van egy értelmezhetetlen szóösszetétel:

nők----> 100%-os bizalom

Na ez az ami nem létezik.

2011. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2O éves lány vagyok, és nem csaltam meg a páromat, sosem tennék vele ilyet, és tudom hogy ő sem. sok srácnak tetszek, válogathatnék most is, de nem tenném ezt meg vele.

amúgy másik dolog. én még azt sem szeretem, ha hozzám ér valaki más. pl a kezemhez vagy valami. mármint akkor, hogyha tudom, hogy bejövök neki, és akar valamit.

2011. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20 éves lány vagyok. Az exem 6 hónap után mondta hogy még szereti az exét. Történt ez az utolsó esténken amikor még szexeltünk és utána ezt mondta.. mint tőr a szívembe...1 hét múlva már egy másik nővel kavart azóta együtt vannak...én meg összebarátkoztam az exem exével... furcsa ez a sors...
2011. márc. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!