Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jegyez el? Anyám miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jegyez el? Anyám miatt?

Figyelt kérdés

Igazából tudom a kérdésre a választ csak kíváncsi volnék a ti véleményetekre is.

Igazából mi már régóta együtt vagyunk, lassan 5 éve, van köztünk több mint 6 év korkülönbség. Még mindketten otthon élünk, mindennap nálam alszik, sokmindent együtt csinálunk, már majdnem olyan mintha együtt élnénk. Az ő álláspontja szerint azért nem akar nekem még gyűrűt venni, mert egyrészt én még a fősulit taposom, majd ha lesz munkám akkor, illetve akkor ha el tudunk költözni, de akkor is fél év próbaidőt ki akar várni hogy milyen együtt élni? Nekem erre a válaszom az volt, hogy ha már együtt vagyunk lassan 5 éve, már látott belőlem sokmindent hogy mikor milyen vagyok, tudja azt is hogy hogy állok a házimunkához. (szívesen takarítok, néha főzök is ha úgy adódik) Azonban van még egy nagy bibi, ami szerintem a legnagyobb gond... :( Ha párom eljegyezne akkor a szüleim minden bizonnyal a páromra és rám akasztana minden engem illető költséget. (pl: telefonszámla, vegyek magamnak kaját vagy járuljak hozzá az otthoni bevásároláshoz... amire nekem nincs pénzem) Meg egyébként is anyám nagyon várja már azt a napot amikor én elköltözök itthonról és nem lesz rám gondja, pedig csak 22 éves vagyok!!! Szerintetek is páromnak ez a legfőbb baja, hogy ezért nem akar eljegyezni?? Ezért mondja azt hogy inkább majd akkor ha lesz munkám nekem is és külön tudunk költözni??


2011. jan. 6. 10:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
14:13asnak írtam az előzőt!!
2011. jan. 13. 14:18
 22/22 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk sejtettük.


Akkor végre valaki elmondta azt, amit te magadtól is tudsz... igazán meg is írhattad volna a kérdés feltevése után a válaszodat is.


32N nyert, ő találta el a helyes megfejtést! :)

2011. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!